ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Specialized camber comp 2011 р.

<< < (5/8) > >>

Стечкин:

--- Цитата: spirit від 30.10.2012, 11:40:10 ---повірте знатоки, скіл їзди Вована буде побільше вашого, так само як знання в велотематиці, ну хіба по ашанах ви добре шарите
пруф
так шо йдіть катайте на своїх ашанах і не спорте зі старшими

--- End quote ---


таж де там мені, старій хворій людині до нової дегенерації

ну проїхав я пару тис км по Європі - це ж не кутківецький ліс  :'(

Філько:

--- Цитата: Стечкин від 30.10.2012, 11:29:04 ---та ж той спеш взагалі-то не дуже  для їзди - він для виставлення на форумі...

пан Філько - Ви проста і наївна людина, і мабуть не справжній українець *dontknow*

--- End quote ---

Їм сало... чесно  :D


--- Цитата: spirit від 30.10.2012, 11:40:10 ---повірте знатоки, скіл їзди Вована буде побільше вашого, так само як знання в велотематиці, ну хіба по ашанах ви добре шарите
пруф

--- End quote ---

Дик я наче й не казав шо він не шарить - просто повеселила його позиція "у мя кльовий байк - хваліть!" :)
А ось помимо скіла - що конкретно я сказав - чого не відповідає дійсності?

У нас проблема в тернополі така - що спеців із захмарними скілами - можна греблю гатити, а коли чогось запитати - починаються міряння хм.. авторитетами - а дільної поради дати вже скілів і нема. Як показує практика - простіше спілкуватися з людьми попроще  :P, а со спецами - хіба вот дивитися як го месні тролі на форумі затюкують. Як каже воєнна мудрість: Сдєлай ліцо попрощє - і люді падтянуцца.

Звісно, шо вовану респект - шо він не тілько знає де поскільки рами спеціалайзеди купити можна :) а ше й їздить на них, тут не поспориш.

Terrorist:
Коник просто конхветка, шкода що я неможу виділити зі свого бютжету 2 кілобакса на таке чудо  :'(
А що це тобі приснилося в ніч з 21 на 22 жовтня, що ти вирішив його продати?

дихлофос:
 :D :D : оце  погода  робить   свої корективи: коли  нема як кататись, то  люди анекдоти складають!!! :D :D

Стечкин:

--- Цитата: vitkov від 30.10.2012, 12:35:12 --- Стечкін а ти шо скажеш тут як найсерйозніший чоловік на форумі  з поміж тих бахурів ....??????????

--- End quote ---

нє, ну мєні се подобає: як шо - відразу стєчкіна ((
я ж бо писав, шо на амортах ніц не розуміюся, та як через свою розумову неповноцінність не годен усвідомити, для чєго мені того аморта тре...

але ж мушу пана Віткова попередити - не купуй того спеша, бо окрім фотографування придатний він лише для лісу кутківецького, а згідно погодних умов стояти йому в коморі найближчих півроку

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version