ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Specialized camber comp 2011 р.

<< < (4/8) > >>

Vadila:
Напевно ашан :embarrassed:



Ти думав як це писав? :D :D :D

Філько:
Та шо ви хлопа тролите?  :D файний ровер :) Хоча, звісно, я б для котилова по місті такого б не брав - хіба якби якимись брудними покотеньками по бездоріжжю займався. Інакше просто змісту в ньому нема ... На рівній дорозі середньостатистичний ашан буде більш шустрим.
Але якшо чоловік серйозно возиться - чому б і ні?

wuwuzange:

--- Цитата: Філько від 30.10.2012, 09:40:44 ---На рівній дорозі середньостатистичний ашан буде більш шустрим.

--- End quote ---
ти навіть нікому такого більше не кажи ...

Філько:
Ну я звісно велосипедист не дуже продвинутий, але три кляси школи закінчував :) тому вірю, шо швидкість ровера в більшій мірі залежатиме, до прикладу, від передаточного числа системи зірок/коліс, і трішки в меншій - від страшного буржуйського слова, написаного на рамі :-)

Хоча звісно - можу й помилятися )) Я ж не спец.

Та й, ВОВАН, я ж наче в сім тролінзі за вас тягну? Чи ви образились, шо я припустив що ви чимсь більш серйозно займаєтесь - аніж банальні покотеньки по вулицях тернополя? :) Вибачайте тоді...

Ну але ваше самолюбство потішу - файна у вас цацка.

Є у мя товариш - складав всю минулу зиму ровера - ну там запчасті десь по світах скуповував. Вилка бомбер, рама - якась там з важко вимовляємою назвою - теж з амортом, який теж в світах десь куплявся був і привозився знайомими з буржляндії. То я вам так скажу - ровер або прохідний, або швидкий. Хто вірить шо можна одною дупою на два стільці всітися - дурень. Короч, по рівній дорозі, щоб ми з ним могли в одному темпі їхати, я на свому граті зібраному наполовину з базарної комплектухи (і який не є у мя дуже вже швидким, насправді), не повинен був вмикати на переді зірку вище другої - тупо передатка у мя більша була, тому йому треба б було сумашедший каденс тримати, шоб за мною угнатися. Але коли вїхали в лісок - тут вже він мене чекав. Вот такі то пироги... А ви кажете, шпеціалайзед...  Так шо такого плану досвід порівняння у мя який-не який є, а у вас?

Стечкин:

--- Цитата: Філько від 30.10.2012, 10:38:53 ---Хоча звісно - можу й помилятися )) Я ж не спец.


--- End quote ---

та ж той спеш взагалі-то не дуже  для їзди - він для виставлення на форумі...

пан Філько - Ви проста і наївна людина, і мабуть не справжній українець *dontknow*

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version