Тема: Мотор-колесо фірми "ЕЛЕКТРА"  (Прочитано 6804 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 10.10.2012, 11:57:47 »
Зацікавився  електровелосипедами..Знайшов в інтернеті Черкаську фірму яка виробляє весь комплект  який  дає змогу  за  30 хвилин переробити Ваш велосипед у електровелосипед та  дає  змогу розвивати швидкість 50 км в годину.
Хто що знає пишіть
адреса фірми у інтернеті  http://www.electransport.com.ua

а це той набір який я хочу придбати http://www.electransport.com.ua/electronabor/product/view/3/124.html

ціна 1939 грн плюс акамулятор 344 грн

Аккумулятор 12V 18Ah

Аккумулятор - SLA по технологии - AGM
Марка: Bossman profi
Тип: AGM
Напряжение: 12V
Емкость: 18Ah
Размеры: 181 х 77 х 167 мм
Номинальная рабочая температура: 25С +/- 3С
Максимальный зарядный ток: 5.4А

Сам рішився  переробити свого німця-гібрида на електровелосипед..вартість комплекту  на рівні 1950 грн плюс  пристойний акамулятор 344 грн ..мотор колесо чіпляється на переднє колесо
набори є двох діаметрів коліс 26 та 28 дюймів





 это обычный велосипед, дополнительно укомплектованный электрическим двигателем, который может быть установлен как ось колеса, так и прикреплен независимо, приводя велосипед в действие с помощью цепи. Такой велосипед по техническим характеристикам ничем не уступит мопедам с двигателями внутреннего сгорания, работающих на бензине, а вот экономическая выгода при его эксплуатации превосходит бензиновые мопеды в разы. Каждый год продается несколько миллионов электровелосипедов по всему миру, но вопрос покупки такого велика не всегда актуален, если у вас уже есть свой надежный велосипед, который очень легко можно переоборудовать под электрическую тягу всего за полчаса.



В электронабор для электровелосипеда входит:

Мотор-колесо 48V 500W;

Контроллер 48V 500W;

Ручка акселератора с датчиком уровня заряда аккумуляторов;

Ручки тормозов с датчиками отключения мотор-колеса;

Ограничитель скорости (для экономии заряда аккумуляторов);

Сумка для аккумуляторов;

Зарядное устройство;

Проводка для аккумуляторов;

Инструкция по установке и эксплуатации;

Крепление - усилитель вилки;

Гарантийный талон


дивлячись на те шо у веломагазині бачив елетровелосипед за 7500 грн мій мені вийде  за 4 тис  з навісом алівіо та елетроколесом разом з акамулятором в придачу
« Останнє редагування: 10.10.2012, 12:11:13 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mr.Dream

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • МайНЕТ
« Reply #1 : 10.10.2012, 13:15:26 »
Значить так. 50 км/год то є казка на 500 ватному колесі.
В мене на 28" 36-42 в залежності від вітру по рівній дорозі.
Акумуляторів треба 4 (тобто на 48В набрати)
На рахунок достойних акумуляторів - то його вартість починається від 3-4 тис грн, і ясне діло - це має бути не свинець. Ті "босмани" десь коло 5 кг важать, тоюто ровер буде після переробки важчий на 28 кг :)

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 10.10.2012, 16:26:02 »
В мого друга стоїть 500 ватний мотор. Під горку, як до "Танку", розвиває 30 км/год, по прямій 45-50 км/год. Колеса 26"

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.10.2012, 17:19:58 »
Значить так. 50 км/год то є казка на 500 ватному колесі.
В мене на 28" 36-42 в залежності від вітру по рівній дорозі.
Акумуляторів треба 4 (тобто на 48В набрати)
На рахунок достойних акумуляторів - то його вартість починається від 3-4 тис грн, і ясне діло - це має бути не свинець. Ті "босмани" десь коло 5 кг важать, тоюто ровер буде після переробки важчий на 28 кг :)

зрозумів...значить треба 4 акамулятори по 344 грн ...якщо один має 12 вольт то треба 4 штуки  значить 344 множимо на 4 маемо 1376 плюс 1945 маємо вартість доробки ціна всього електрокомплекту 3321 грн...зрозуміло



у мене також колеса на велосипеді 28 дюймів гібрид але  гірський велосипед із 28 колесами .

але що скажете справа та гроші вартують тої задумки чи  ні ?????

Стєчкін а ти шо скажеш на то ????
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 10.10.2012, 19:06:08 »
Нашо вам ці мотори,я розумію якщо людина їздить кожен день на роботу-це вигідно напевно. А ровер для того створений щоб крутити хекати,палити жири,скидати вагу і т.п

П.С  за 3 К  купи собі нормального ровера

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.10.2012, 00:33:33 »
 Я б радився тутаво
shpryha.te.ua/index.php/topic,6018.0.html
 Народ там в тому дiлi той шо треба. Доречi, в суботу iз Стечкiним зустрiли як каже Еразель двох наших лiнивих друзiв, то я мав честь зблизька роздивитись та навiть помацати витвiр мистецтва Позiтiва. Розмiр мене просто вразив, а пiдвiска то вообше капец.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11.10.2012, 07:41:17 »
В мого друга стоїть 500 ватний мотор. Під горку, як до "Танку", розвиває 30 км/год, по прямій 45-50 км/год. Колеса 26"

то форсована 500, хоча чого її 500 назвали незнаю, вона в піку розвиває більше півтора кіловата)) то обмежена серія 10 року, їх більше не роблять.. і кстаті акуми воно жре нехіло, якшо прості 500 жруть 24А то поза 32. для таких струмів нада потужний акум, свинець від такої нагрузки загнеться за місяць-два.
якшо брати звичайну 500 і акум свинець на 18аг то ше може бути (пікова нагрузка получається 1.33С), но як тобі вже сказали вага ппц