Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (13/19) > >>

Sancho11:
Моя думка, що нагородження повинне бути по категоріях, як не крути, але шосер це велосипед для швидкості, а МТБ для всього)) Я сам два роки відїздив на шосері, а тепер пересів на МТБ (звичайно то мізер для велодосвіду) але можу сказати що на асвальті небо і земля. Навіть гібридом щоб 30 середню тримати, потрібно набагато більше зусиль прикласти ніж шосейним. Одне положення корпусу забирає 2 - 3 км на годину.
Але коней на переправі не міняють, всі підписались під дані правила!

Гарно було літом на змаганнях біля озера, я про нагородження - дві категорії і 6 призів приблизно по 100-200грн. в сумі майже те саме виходить, а нагороджених чуть не половина))

Штир:

--- Цитата: Anri1214 від 27.09.2012, 19:48:53 ---простий, наприклад я хочу взяти якийсь приз, я зараз не в формі щоб змагатися з шосерами але вважаю що наприклад мій рівень на сьогодні достатній щоб все таки їхати краще ніж інші мтб-шніки, тоді виходить мені краще взяти мтб і їхати гонку на мтб, при цьому я можу сміло випускати шосерів а основне їхати третім і наприклда шосери поділили 1-2 місце а я приїхав через пів години, вуаля я взяв приз за 2-місце, о кльово, ну і шо шо я після їх фінішу ше десь плентався пів години ззаду... тобто виходить гонка тактик а не спортсменів, ніг і велосипедів... і таких варіантів прорахувати багато можна...

--- End quote ---
Така тактика підходить тільки для людини з добрим рівнем підготовки, такому не шкода дати приз в класі МТБ.
Головне щоб не прийшов хлопець з перекачаною ногою на самокаті, щоб заявити свої права на приз у класі САМОКАТ  :)

Ruslan 75:
...якщо ще хтось виявить бажання взяти участь у веломарафоні - то буду йому радий!

 приєднуйтесь! підїзджайте в неділю на 8:30 до "карпат"!



Ruslan 75:
ну що ж - більш менш все готово!
чекаю завтра усіх учасників від 8:00 до 8:40 на реєстрацію!
8:50 запланований інструктаж ДАІ
9:00 старт!
не запізнюйтесь і не відтягуйте все на 8:40... бо добре вчасно виїхати , тобто 9:00.

всі виїзджаємо колоною з карпат , цивілізовано зїжджаємо з горки в підгородньому а дальше вже змагаємось.
просто до спуску в підгородньому і сам зїзд мусимо вже зїхати разом  - а дальше змагаємось!-)

зрештою працівники ДАІ уточнять деякі моменти!

вже нічого не придумуйте, а просто приїзжайте на реєстрацію і Старт!

я вже сьогодні на форумі не буду, отож дозавтра!

bahja:
Ну от і відбувся веломарафон, вражень дуже багато, організація дійства була чудова, все відбулося по плану, дякую Руслану за органцізацію.
Я часто катаюсь в своє задоволення, але сьогодні була можливість викластись на повну і побачити свої сили. Результатом задоволений, правда перед фінішом планував зробити ривок, але пробита камера зіпсувала всі мої надії :(.
Осінній веломарафон вдався, надіюсь наступного разу появиться більше охочих позмагатись.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version