Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (12/19) > >>

Ruslan 75:

--- Цитата: Anri1214 від 27.09.2012, 18:40:02 ---Ну як можна казати що шосер це тільки клас велосипеда і якщо я їду на шосері то в мене клас вищий.

Ось це абсурд... На сотні було все простіше, 1,2,3 це є 1,2,3, і не важно на чому ти приїхав чи на карбоновому шосері чи на зайчику, а потім по підкласифікаціях визначали кращих...

--- End quote ---

...ТВОЄ ЗАУВАЖЕННЯ СЛУШНЕ! АЛЕ - АЛЕ МЕНІ ТРЕБА ПОДУМАТИ! ПЕРЕЖУВАТИ ТО ВСЬО.
Я Ж НЕ ПРОТИ - МОЖЕМ НАВІТЬ ДИСКУСІЮ ПРОВЕСТИ З ДАНОГО ПИТАННЯ - В МЕНЕ АРГУМЕНТИ Є - АЛЕ НЕМАЄ ЧАСУ!
ПРО ЖИГУЛІ І ФЕРАРІ І ЩЕ Й ЗАЙЧИКА - ТА ЩЕ Й МТБ - ТО ТРОХИ ЯКИЙСЬ ВЕЛОСАЛАТ....
АЛЕ ТИ Ж САМ РОЗУМІЄШ - ЩО НА МТБ ВАЖЧЕ ЇХАТИ ??? ЧИ НІ ??

МЕНІ СКЛАДНО ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ - БО САМ НЕ ЗНАЮ ЯК ПРАВИЛЬНО............
ДАВАЙ ТАК - НАЗВЕМО ЦЕ АБСУРДОМ, АЛЕ ЗАЛИШИМО ТАК ЯК Є!

Анрі - ну якщо так чесно  - зазвичай народ їздить на мтб
шосери то вже типу профі по швидкості

просто розумієш - завжди буде три шосера які займають три місця
а МТБ ...
зрештою НАРОД ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ НА ТІ ПРАВИЛА ЯКІ БУЛИ - Я ТУТ ПРИ ЧОМУ !!!!!!!!!!!!!!?????????????
В ОСТАННІЙ МОМЕНТ ВСІ ШОСЕРИ СКАЖУТЬ МІНЯТИ ПРАВИЛА - ТОЖЕ НЕЗНАЮ ЧИ ПРАВИЛЬНО...
АЛЕ ПРАВИЛА ВСТАНОВИВ ДЛЯ БАЛАНСУ СВОГО РОДУ.
БАЧИШ ВЖЕ СУМНІВАЮСЬ .....

ЗРЕШТОЮ А ЩО НАРОД КАЖЕ МОЖЕ Й ТИ МАЄШ РАЦІЮ МОЖЕ І ТРЕБА ПОМІНЯТИ

І НЕПАРИТИСЬ А ПРОСТО

ПРИЇХАВ ПЕРШИЙ - ПЕРШЕ МІСЦЕ
ПРИЇХАВ ДРУГИЙ - ДРУГЕ МІСЦЕ
ПРИЇХАВ ТРЕТІЙ - ТРЕТЄ МІСЦЕ

ЩО СКАЖЕТЕ ?????

ДОБРЕ - ЦЕ СВОГО РОДУ ВИКЛИК НА ЗМІНУ ПРАВИЛ
ТОБТО МТБ НЕ МОЖЕ ПЕРЕМОГТИ ТО ЇМ ПРАВИЛА ПОМЯКШУЮТЬ (МОЖЛИВО ДЕСЬ І В ЦЬОМУ ЛОГІКА Є)

Я ДУМАЮ ЩО ЯКЩО ВСІ УЧАСНИКИ НА мтб СКАЖУТЬ ЩО НЕМА ПИТАНЬ
НЕХАЙ БУДУТЬ ВСІМ РІВНІ ПРАВИЛА


ПРИЇХАВ ПЕРШИЙ - ПЕРШЕ МІСЦЕ
ПРИЇХАВ ДРУГИЙ - ДРУГЕ МІСЦЕ
ПРИЇХАВ ТРЕТІЙ - ТРЕТЄ МІСЦЕ

ТО Я ЗА !

АЛЕ ЩО СКАЖУТЬ - ДАВАЙ ПОДИВИМОСЬ....ВІРНІШЕ ПОЧИТАЄМО!-)

Ruslan 75:
ЯКЩО НІХТО НІЧОГО НЕ СКАЖЕ - ТО І ЗМІНИ ПРАВИЛ НЕБУДЕ!-) :nono: :D

ДОРЕЧІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЕ ЗАРЕЗЕРВУВАВ МІСЦЕ - ПРИЄДНУЙСЯ!-)

ЗРЕШТОЮ ВСЬОГО НОМЕРКІВ 24

ОТОЖ БУДУ РАДИЙ ЯКЩО ЩЕ ХТОСЬ ПРИЄДНАЄТЬСЯ

РЕЄСТРАЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ЩЕ НА 1 ДЕНЬ!

Anri1214:
я ні в якому разі не хочу когось осуджувати а тим більше оргнізатора за якісь рішення, бо сам організовував і знаю як це важко, тому розумію і якоюсь мірою співчуваю...)))
можливо повторюсь, але своїм постом я хотів показати дві речі:
- не слід вважати що тільки клас велосипеда вирішує все, а в першу чергу той хто за його кермом
- хотів підкреслити що не зовсім зрозумілий і об'єктивний розподіл місць, бо тоді перемагати таке враження треба не на трасі а тактикою... приклад дуже простий, наприклад я хочу взяти якийсь приз, я зараз не в формі щоб змагатися з шосерами але вважаю що наприклад мій рівень на сьогодні достатній щоб все таки їхати краще ніж інші мтб-шніки, тоді виходить мені краще взяти мтб і їхати гонку на мтб, при цьому я можу сміло випускати шосерів а основне їхати третім і наприклда шосери поділили 1-2 місце а я приїхав через пів години, вуаля я взяв приз за 2-місце, о кльово, ну і шо шо я після їх фінішу ше десь плентався пів години ззаду... тобто виходить гонка тактик а не спортсменів, ніг і велосипедів... і таких варіантів прорахувати багато можна...

kvas8:
Вважаю, що принципи визначення переможців не надто важливі. Головне, щоб їх розуміли всі ще до старту.
Можна запропонувати варіант такий. Перший приз отримає перший фінішувавший. Другий приз отримає перший із МТБ (якщо перший приїхав шосер) або реально другий фінішувавший якщо перший приз отримав МТБшник. А третій приз взагалі можна дати наприклад найстаршому із фінішувавших.
Щоправда, при всіх цих умовах проблеми виникнуть із учасниками на гібридах - до кого їх вінести? Скоріше звичайно до МТБ, але всетаки...
Взагалі можна лишати все як запропонував організоатор, бо в останній день все міняти теж недобре.

Andrizzio:
трохи дивний розподіл
спонсор з призами зажав :(. треба нормально по категоріях: шосейники, какашники... дехашники  :D
або треба було одинакові призи в категоріях тільки першому місцю.
а так, то Анрі добре каже)
але якшо люди не проти і згодні на такі умови, то і проблеми нема.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version