Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (11/19) > >>

Ruslan 75:

--- Цитата: Erazel I-st від 27.09.2012, 07:47:27 --- А у вас буде транспорт назад?
--- End quote ---

Дорога назад -  мікроавтобусом.

Ruslan 75:
щодо горбів  :)
--- Цитата: skeleton13 від 27.09.2012, 00:44:21 ---.... може бути тільки Альп Дю Ез...)
--- End quote ---

в Європу ми готуємось на наступний рік)  -  покищо пробуємо з бережанськими підйомчиками розібратись.
взагалі давай народ не заплутувати про ті підйоми - побачать - і скажуть.

моя думка вони прийнятні.
зрештою там і багато пагорбів вниз що дасть змогу відновити трохи сили.

загалом дякую за конструктивні зауваження щодо зїзду в підгородньому - думаю якось цивілізовано це зробим
а дальше - дотримуємось правил і щасливо фінішуєм!
Перемога буде за кращим!





Ruslan 75:

--- Цитата: Sancho11 від 27.09.2012, 00:22:09 ---Якщо буде тільки два шосери то один вигравати напевно буде, а другий може люльку курити і зайняти 3 місце)))

--- End quote ---

Cаша, щодо твого питання про табачок ) - тобто чи буде курити на фініші шосер який приїхав другий???

якщо перший приїхав шосер другий шосер  третій мтб
то розподіл місць  1-шосер, 2 - МТБ, 3 - шосер

якщо перший приїхав шосер другий МТБ третій шосер, четвертий МТБ
то розподіл місць  1-шосер, 2 - МТБ, 3 - МТБ

якщо перший приїхав шосер, другий МТБ, третій МТБ, четвертий шосер,
то розподіл місць  1-шосер, 2 - МТБ, 3 - МТБ

надіюсь схема визначення переможця зрозуміла.
 
дякую за зауваження по суті,
щоб ви так не зрозуміли що коли було два шосери один приїхав перший а інший вкінці марафону
то той другий шосер претендує на третє місце - ні.
треба приїхати шосеру другим!

якщо шосер приїхав третім тобто після мтб, то він умовно теж декласифікований в боротьбі за призові місця.
ну все зрозуміло - що шосер - клас велосипеда швидкісніший чи що тому і треба приїхати швидше

а якщо мтб приїзджає другим - то автоматично він підтвердив свою категорію на розподіл місць і плюс ще підтянув учасника з категорії мтб

бо якщо шосер приїзджає третім та ще після мтб - ну це на мою думку - повна халява на дистанції...)

а так є стимул категорії МТБ бути кращими від шосерів ну і шосерам - підтвердити що вони кращі!-)
зміну правил не планую, не пропонуйте! ще трохи їх так трактую по своєму - але надіюсь ви мене розумієте.
перший раз їх складав тому правила так би мовити трохи "сирі"
вже на наступний раз врахуємо всі побажання.
інших категорій нерозробляю - бо в тих ще не все ідеально.
немаю технічно часу на ваші зауваження. (буде зима - тоді виробимо щось спільне, ініціатива за шосерами)




Sancho11:
Дякую Руслан за змістовні розяснення! Все зрозуміло тепер)

Anri1214:
Ну як можна казати що шосер це тільки клас велосипеда і якщо я їду на шосері то в мене клас вищий.
Та якщо я в формі і сяду на мтб-шку то повірте що багатьох шосерів я пройду на дистанціїї тільки так, тому що велосипед це не все...

Простий приклад під капот ферарі ставим мотор від жигуля а під мотор жигуля ставим мотор феррарі. В нашому випадку мотор це сам велосипедист, його клас, виносливість досвід і тд...
Я не проти розподілу місць, мені всеодно кого і за що нагородять, в даному пості і в даній темі я проти висказувань на тему шосер не шосер, мтб не мтб і тд... Клас велосипеда не доречний взагалі. Скелетон не дасть збрехати, хоча б підтвердивши той факт на якому вилосипеді на змаганнях виступає львівський чемпіон Лапка. МТБ без карбонів шмонів і на вигляд як аркус... І що, ми всі пилюку ковтаємо і дивимось як він відїзджає... А по праву я вважаю так... Якщо ти приїхав 1, 2, 3 то ти і є 1,2,3 і це важливо... Не думаю я що комусь буде приємно від того факту мол ти знаєш я приїхав 4 але мені дали приз за 2 місце, чи я приїхав 2-й але мені дали приз за третє, чи взагалі я приїхав 3-й а мені нічого не дали... Ось це абсурд... На сотні було все простіше, 1,2,3 це є 1,2,3, і не важно на чому ти приїхав чи на карбоновому шосері чи на зайчику, а потім по підкласифікаціях визначали кращих...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version