Загальний > Оголошення

Осінній Веломарафон - 2012р.

<< < (3/19) > >>

Сім самураїв:

--- Цитата: Frenky від 18.09.2012, 21:09:42 ---О, супер, я не проти)) Велорюкзак це сила)) Вже уявив себе власником)) хаха

--- End quote ---
скромняжка))) а чого не палатка?))

kvas8:
Маю кілька зауважень. Хоча жодне для мене не є принциповим - братиму участь у будь якому випадку.
1. Старт у центрі міста із масовим проїздом по центральних вулицях має певні небезпеки. Варто винести старт ближче до околиці міста, наприклад на виїзді у Бережанському напрямі є площадка навпроти магазину Карпати.
2. Поїздка у Підгайці, як на мене була б кращою через меншу завантаженість дороги автомобілями. Відстань у 70 км мені видається оптимальною.
3. Супровід ДАІ навряд чи щось дасть, ми ж не будемо їхати єдиною групою. А машина перед першими учасниками - нечесно щодо решти.

skeleton13:
гарний супровід був на Першій сотні шо проходила весною в тернополі?) можна такий самий організувати на цю гонку...навіть для бажання можна 2 машини...про загруженість доріг...то правда...на Бережани там машини гасають дай Боже... 50 км...малувато буде...) і старт з центру міста як на мене підходяще дійство...скажем так...старт як такий може починатись від карпат...або від поста ДАІ...а ше краще після спуску в Підгородньому...бо якшо дати відмашку від ДАІ...то на спуску може бути мясо...не в обіду іншим велосипедистам...але як такої культури змагань і їзди в групі ше нема в багатьох наших велолюбителів....)

я За проведення таокго дійства всіма руками і ногами)))

Стечкин:
я шота затупіл - до бережан 50 км, а назад як?

чи зворотня дорога буде зарахована по бартеру? )))

Штир:

--- Цитата: Yanek від 19.09.2012, 15:29:37 ---Руслану-респект за організацію.
То що політика підвязав для призів - то незле.
Головне прохання там обумовити, щоб потім десь газети, за проплату Чайківському, не написали що "Велосипедисти Тернопілля підтримують Чайківського на виборах" або "Шприха за Чайківського" чи "АВТ за Чайківського". Тобто щоб якась міра була:)
а так всьо ок. мав би нормального ровера може б і приєднався:)

--- End quote ---
Якщо у газеті напишуть, що Чайківський підтримав велопробіг матеріально, тоді це правда і це нормально. Але жодна газета не напише, що всі учасники велопробігу підтримують його програму без інтерв'ю з учасниками. Так що все залежить від НАС!
На мою думку, дистанція 50км - є ідеальною, бо можна обійтися без перекусів. Крім того, чоловіча раздєлка саме така. Чим менша відстань, тим більше буде схоже на змагання.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version