Загальний > Забави роверові

Європейський тиждень мобільності в Чернівцях.

<< < (2/7) > >>

дихлофос:
в звязку  з несприятливими  погодними  умовами  велоніч  переноситься на тиждень вперед.

Стечкин:
мені на ці вихідні не дуже виходило, а на наступні я поїду з великою імовірністю.
оскільки топікстартер проживає в Заліщиках і йому зовсім інакше діставатися до Чернівців, ніж з Тернополя, мабуть зустрінемося з ним лише в Чернівцях.

пропоную тернопільським роверистам не бути шлангами, а залучитися до Європейського тижня мобільності)))
на поточний момент вже двоє їдуть разом зі мною з Тернополя.
попередньо досягуто наступної домовленості: їдем дизелем о 7:45 до Заліщик, будем там о 12:12, далі роверами.
до 15 годин по любому доїдемо.

прошу відписувати в темі, щоб мати можливість наперед домовитися за харчування і ночівлю.

також прохання писати свої пропозиції.

мій № 067-2080636, Олексій
попрошу  топікстартера також написати свої координати, звичайно якщо буде на це його ласка  :)

дихлофос:

--- Цитата: Стечкин від 21.09.2012, 18:57:58 ---мені на ці вихідні не дуже виходило, а на наступні я поїду з великою імовірністю.
оскільки топікстартер проживає в Заліщиках і йому зовсім інакше діставатися до Чернівців, ніж з Тернополя, мабуть зустрінемося з ним лише в Чернівцях.

пропоную тернопільським роверистам не бути шлангами, а залучитися до Європейського тижня мобільності)))
на поточний момент вже двоє їдуть разом зі мною з Тернополя.
попередньо досягуто наступної домовленості: їдем дизелем о 7:45 до Заліщик, будем там о 12:12, далі роверами.
до 15 годин по любому доїдемо.

прошу відписувати в темі, щоб мати можливість наперед домовитися за харчування і ночівлю.

також прохання писати свої пропозиції.

мій № 067-2080636, Олексій
попрошу  топікстартера також написати свої координати, звичайно якщо буде на це його ласка  :)

--- End quote ---
ай  справді , з  погодою в цей тиждень непоперло. То чернівчани  вирішили перенести захід на більш підходящий момент.
То   нічого ,на   слідуючу пятницю  передають  кльову погоду. З вами я  зустрінусь  на  залізничному  вокзалі  полюбе,  а далі вже порішаєм, що робити  І  як  маєм добратись.0979099229 Юра.
Пі.Сі.  агов хлопці:а   в суботу  в Чернівцях  велотусовка"-тільки дівчата і тільки в червоному" !Тож  дивитись незаборонено.

zvena:
Стєчкін везе свою з Тернополя , а вам слабо знайти ?

дихлофос:

--- Цитата: zvena від 22.09.2012, 10:39:43 ---Стєчкін везе свою з Тернополя , а вам слабо знайти ?

--- End quote ---
ну куда ж нам  до Стєчкіна, він ж  моцний хлопака... :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version