Тема: Гірські велосипеди з колесами 26 та 29 дюймів....  (Прочитано 9701 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 04.09.2012, 20:19:44 »
Як власник найнера можу сказати точно одне - на 26" колеса не повернуся, навіть 26" двопідвіс однозначно має гіршу прохідність, ніж 29" хардтейл, особливо це відчутно на сходах і розковбасах, але ясно, що на підвісі дещо м"якше 5-й точці. Взагалі я помітив, що прийоми їзди на підвісі і хардтейлі досить відчутно відрізняються, тому порівнювати їх напряму не зовсім коректно.
Керованість на 29" колесах анітрохи не гірша, принаймі з рулем 680 мм, просто, як на мене в 26" коліс є надлишкова верткість, а найнер йде стабільніше, можливо це пов"язано з тим що я звик переважно повертати нахилом корпуса. На нічних крос-кантрі змаганнях "Найт Меднес" теж в принципі керувалося чудово, 26" на спусках ховалися далеко за деревами, під ті підйоми-торчки де я їхав, багато хто з 26" йшов пішки. І саме основне, розорані поля, пісок, сніг, болото проїзджаються чудово, там де 26" колеса просто не їдуть на 29" колесах я спокійно вкручую 15-18 км/год, а то й більше.
найнер рулить !
сонце  в долонях...

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 04.09.2012, 20:24:14 »

Скільки важить твій найнер,
[/quote]
в мого  знайоиого є  найнер на вагу10,5 кг,так -що це необовязково має бути  "витривалий" по вазі! :)
сонце  в долонях...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 05.09.2012, 00:20:45 »
їзджу паралельно на двох велосипедах.. 26 ті колеса та 28 мі.... Скажу так  я за 28  дюймів...планую також купляти  велосипед із 29 колесами інші варіанти навіть не  хочу розглядати ...правда ціна на них від 6000 до 10000 тис  грн що трохи  кусюче...хоча 6-7 тис того варте

на фото колеса 26 та 29 дюймів у візуальному порівнянні



цікаво  до теми читаємо

Происхождение
 
 Колеса горного велосипеда диаметра 29 и 26 дюймов

29er или Twenty-niner/Two-niner (твентинайнер или тунайне) без пояснений может внести путаницу. Обод твентинайнера составляет в диаметре 24.5 дюйма (622 мм), а средний внешний диаметр покрышки горного велосипеда на таких колёсах составит около 28.5 дюйма (724 мм), хотя существуют покрышки и с внешним диаметром 29.15 дюйма (740 мм). Обычный 26-дюймовый обод составляет в диаметре порядка 22.0 дюйма (559 мм), а внешний диаметр по покрышке — 26.2 дюйма (665 мм).
« Останнє редагування: 05.09.2012, 00:32:24 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

CoRacK

  • Гість
« Reply #18 : 05.09.2012, 03:02:01 »
Скільки важить твій найнер,

в мого  знайоиого є  найнер на вагу10,5 кг,так -що це необовязково має бути  "витривалий" по вазі! :)
Немаю чим точно зважити, але думаю в районі 12 кг.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 05.09.2012, 08:55:47 »
І саме основне, розорані поля, пісок, сніг, болото проїзджаються чудово, там де 26" колеса просто не їдуть на 29" колесах я спокійно вкручую 15-18 км/год, а то й більше.

Ну ти прав загалом, але ЩОДО [size=14pt]ПІСКУ[/size] то пропоную тобі спробувати лісову трасу з пісчаною дорогою.
Саме така як на фото внизу. Моя Меріда на 26 там йшла як конячка після марфону - дуже помало.
Чесно кажучи їхати було зовсім неможливо, то я трохи по при край дороги по стежках лісової звірини вирулював.
Швидкість була 5 км/год орієнтовно. Також замітив що ще швидкість може залежити від рисунка протектора (ну так мені здалось).
різні покришки - різна швидкість. А ну тобто 18 км за годину на найнері  ?!  ::) незнаю чи поїде.
PS Якщо будемо організовувати поїздку в Сахару - пропоную там проводити тренування!-)

щодо 26 чи 29 ?! - ну 29 мені подобаються більше  - хоча я на них ще не їздив але придивляюсь.
якщо б було голосування я за 29!-)
і інше щоб зрозуміти 26 - чи 29 мабуть треба спробувати поїздити на тих і на тих...

« Останнє редагування: 05.09.2012, 09:22:29 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 05.09.2012, 14:33:13 »
...Керованість на 29" колесах анітрохи не гірша, принаймі з рулем 680 мм, просто, як на мене в 26" коліс є надлишкова верткість, а найнер йде стабільніше, можливо це пов"язано з тим що я звик переважно повертати нахилом корпуса...

Тобто - в плані керованості - найнер більш прямолінійна машина - по лісовій звірячій стежинці на нім важкувато буде?
Не, не подумайте шо я ганю найнери - цікаво просто дізнатися як воно ним управляти. На вигляд - да дійсно, більші колеса виглядають вражаюче.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 05.09.2012, 15:26:10 »
Доречі, в вилки Сантур, під 26 колесо, 28 колесо влазилось з запасом. Може і 29 стане в більшість вилок?  Так що можна спробувати взяти 28 колеса і повішати товсту  гуму на них. Буде такий собі бюджетний аналог повноцінного найнера.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #22 : 05.09.2012, 17:58:48 »
Доречі, в вилки Сантур, під 26 колесо, 28 колесо влазилось з запасом. Може і 29 стане в більшість вилок?  Так що можна спробувати взяти 28 колеса і повішати товсту  гуму на них. Буде такий собі бюджетний аналог повноцінного найнера.
Діаметр не дасть, вже пробував, в 26" вилку влізає максимум 622-37 мм (28х1,4).

Тобто - в плані керованості - найнер більш прямолінійна машина - по лісовій звірячій стежинці на нім важкувато буде?
Не, не подумайте шо я ганю найнери - цікаво просто дізнатися як воно ним управляти. На вигляд - да дійсно, більші колеса виглядають вражаюче.
Важко пояснити "на пальцях", найкраще самому спробувати порівняти на одному участку 26" і 29" хардтейл. На Найт Меднесі дефіциту керованості не відчув.

Щодо піску, то легко їздив по дальному пляжі, правда для піску ще грає роль ширина покришки. Скажем так на конфігурації 29"х2,1 я почуватимуся приблизно як на 26"х2,4.
« Останнє редагування: 05.09.2012, 18:07:13 від CoRacK »

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 05.09.2012, 20:54:54 »
Анімація порівняння 26 та 29




і продовження відео яке було на початку теми порівнюємо далі

« Останнє редагування: 05.09.2012, 21:05:39 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 05.09.2012, 20:57:08 »
Ну та по такій дорозі, щей з горба - можна їхати. По дорозі з Сатанова, на прямому відрізку я своїм ходом їхав 52 км.год, такщо нічого дивного нема.
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 05.09.2012, 21:07:42 »
Ну та по такій дорозі, щей з горба - можна їхати. По дорозі з Сатанова, на прямому відрізку я своїм ходом їхав 52 км.год, такщо нічого дивного нема.

Andy ПОКАЖИ ТІ  НАКЛЕЙКИ ШО МАЕШ ЯК ВОНИ ВИГЛЯДАЮТЬ ....ТІ  ЩО РЕКЛАМА ШПРИХИ


я спускався в парку Нац відродження із сторони  літака то швидкість була 55 км але на 26 колесах
і швидкість впевнено зростала проте  на перепоні був  фонтан  що вимусило спинити  витривалу  YAMAHU та вдарити по тормозам ...тому рекорд не вдався

І ДЛЯ ПІДТРИМКИ  ДАНОЇ ТЕМИ ДАЮ ЦІКАВЕ ВІДЕО  ......КОЛЕСА 36..............................................36....36...36...ЛЮБУЕМСЯ
ХТО ВЧІПИТЬ БІЛЬШЕ ??????????????????? :o

36er stair ride :o :o :o
« Останнє редагування: 05.09.2012, 21:33:05 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 05.09.2012, 22:41:06 »
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 05.09.2012, 23:16:07 »


 :laugh: :laugh: :laugh: а заднє чого таке маленьке...не катить
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.