Загальний > Роверове місто Тернопіль

Написав звернення в міліцію (+ є відповідь!)

<< < (2/4) > >>

Oleg:

--- Цитата: wuwuzange від 09.08.2012, 09:59:01 ---ой файно!! :)
скільки в них часу на відповідь?

--- End quote ---

по закону 5 роб. днів, але при великому обсязі інформації може становити 20 роб. днів

teodor4ik:

--- Цитата: wuwuzange від 09.08.2012, 09:59:01 ---ой файно!! :)
скільки в них часу на відповідь?

--- End quote ---
вагон :)


--- Цитата: Yanek від 08.08.2012, 19:27:54 --- ТМ ГО „Асоціація велосипедистів Тернополя”
 м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 31.

--- End quote ---

слух, я шото провтикав, шо там з договором оренди? його тра взагалі?

і вот така хня, куда відповідь прийде якшо вони листом пішлють... бо, тово, там ніхто не в трусах про то шо(де) там  АВТ прописане... я канеша попробую вияснити де там пошту складують, але ніразу не впевнений... на майбутнє вказуй " м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 31, колірувальний цех" - то та хата де ми "прописані" а "31" то вся та територія шо за воротами.

Ruslan 75:
 між іншим а що вже серйозно зареєстрована  - ТМ ГО „Асоціація велосипедистів Тернополя”

  чи є багато роботи по звітності в державні органи??

 PS ...ну чесно кажучи в зверненні питань на цілу десертацію, та дадуть якусь формалку та й все
         на ці питання треба і місяць справді часу. бо вони в компетенції не однієї людини.
         
         та загалом молодець! знаєш про що я хотів написати в управління  залізниць ???
         про те чому б в наших електричках не встановили місце для велосипедів - бо забадали пасажири з дурними питання і рекомендаціями - ну чому вит тут з велосипедами - а де маємо бути на криші чи що?????.....

Oleg:

--- Цитата: teodor4ik від 09.08.2012, 10:57:41 ---вагон :)

слух, я шото провтикав, шо там з договором оренди? його тра взагалі?

і вот така хня, куда відповідь прийде якшо вони листом пішлють... бо, тово, там ніхто не в трусах про то шо(де) там  АВТ прописане... я канеша попробую вияснити де там пошту складують, але ніразу не впевнений... на майбутнє вказуй " м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 31, колірувальний цех" - то та хата де ми "прописані" а "31" то вся та територія шо за воротами.

--- End quote ---

треба створити абоненську скриньку для листування

Yanek:
Адреса для листування: 46001, м.Тернопіль,
вул. Замкова 14/214, andriy.yanek@gmail.com

я написав цю адресу. там де я частіше буваю - то надіюся додумаються сюди надіслати.
Щодо ГО - зареєстрували, але ще не занесли папери в податкову - відповідно і не здаєм звіти.
треба буде раз на квартал - не геморойно, якщо грошей нема на рахунках.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version