Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

щодо охорони праці - права сисадміна та комп"ютерщика

<< < (2/2)

Антон Одобецький:
Тут іде підміна понятій. Серверна - це технологічне приміщення, тому апріорі там не можуть бути розміщені робочі місця. А те, що описано тобою, просто кімната з комп'ютером. Тут можна використати одне із правил, яке вимагає щоб на кожене робоче місце із компом було не менше 6 квадратних метри. Але знову ж тут є неточність. Тому що сказано про робоче місце, а не кількість компів. Тому тут хіба що використовувати загальні санітарні норми - шум, температура, вологість, вібрації.

teodor4ik:
неправильна постановка питання...

до серверної є певні строгі вимоги, якто: заземлення, негорючі двері, відсутність(!) вікон, КАТЕГОРИЧНА ЗАБОРОНА знаходження в серверній сторонніх предметів, обмеження доступу для сторонніх(читай закрита)... і т.д.

то про шо пишуть, то не серверна, то просто кабінет з серверною стойкою... а далі по санепіну... ем поля, освітлення, шум, вологість, температура... якшо не відповідає, то нафік...

ПеС антон, я твого псто вчасно не замітив.

Erazel I-st:
Шукай норми по шуму. Гадаю твій кабінет пройде тих норм, а отже рахується шкідливими виробництвом чи як воно правильно називається.

peppermint:
Питання більше не актуальне. Несподівано мене перевели в інший відділ.

Andrizzio:

--- Цитата: peppermint від 08.08.2012, 17:56:59 ---Питання більше не актуальне. Несподівано мене перевели в інший відділ.

--- End quote ---

певно хтось з начальства тут тоже є  :D :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version