Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

щодо охорони праці - права сисадміна та комп"ютерщика

(1/2) > >>

peppermint:
Життєве питання. Особливо стосується сисадмінів. Чи може людина сидіти в серверній. Цікавить в плані законодавства та охорони праці.

Я сиджу в кабінеті. За спиною  в метрі від мене шафа сервера. (2 сервери в шафі - типу екрановано). Шумить трохи, як включити охолодження - то конкретно шумить і давить на вуха. Майже як на аеродромі. Ну і з власних самопочуття - в кінці роботи - як вижатий лимон. Повна апатія практично до всього.

І так я в тому кабінеті вже 10 років сам сиджу.

Питання - чи все законно, справедливо  і т.д.

peppermint:
Я держслужбовець - судитися не збираюся ні з ким.. зарплати в нас невисокі.....досить скромні я би сказав.

Антон Одобецький:
У мене на роботі є повний збірник правил по охороні праці для користувачів ВДТ (ПК), там треба глянути. Завтра можливо загляну на роботу і принесу для тебе.

Штир:
Технічні вимоги до серверної такі, що там має підтримуватися постійна температура і вологість повітря. А це означає що свіже повітря з вулиці не береться. Про постійну роботу у серверній навіть мова не може йти. Це просто вороже для життя людини середовище. Але Я не знаю яка там у вас серверна.

peppermint:
Та звичайна кімната з вікном. вікно відкриваємо для вентиляції. Зверху ще кондиціонер висить. Правдя я стараюся виходити з кімнати коли він включений.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version