ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Оцініть велосипед McKENZIE HILL 600 GERMANI

<< < (7/8) > >>

vitkov:

--- Цитата: Стечкин від 08.10.2012, 22:49:07 ---в оРГА ровер І Є самим натуральним ашаном - AZIMUT  :D :D :D

--- End quote ---

 :D :D :D  :laugh: :laugh: :laugh: напевно він зато так ашановодів нетерпить бо сам такий

org100h:
Пфф. Не ашан, скрапер. Бо складався з того шо було.
Із старого евереста залишились лише тупонеубіваємі педалі і рама, яку міняти не збираюся. 
Так от, аргументуй ашанистість велосипеда.
https://www.dropbox.com/lightbox/home/Camera%20Uploads/6?select=SAM_1014.png


Стечкин:

--- Цитата: Frenky від 03.09.2012, 00:34:44 ---Тема "короткометражні заїзди". Або після роботи їдь на набережну - всі зі шприхи одразу впізнають твого ровера. Гукнуть тебе, сором'язливих мало... "Велопрогулянки" часто бувають спонтанними.

--- End quote ---


ну ти не видавай так запросто екзотеричну інфу  >:D

до Віткова на мккензі всі роверистки і решта дівок в чергу встануть, а нам знов лишиться дрочити...

дихлофос:

--- Цитата: Стечкин від 07.12.2012, 11:42:29 ---
ну ти не видавай так запросто екзотеричну інфу  >:D

до Віткова на мккензі всі роверистки і решта дівок в чергу встануть, а нам знов лишиться дрочити...

--- End quote ---
це  кому  нам  ?я попрошу  мене під загальну  гребінку не чесати!!! >:D

Стечкин:

--- Цитата: дихлофос від 07.12.2012, 12:17:44 ---це  кому  нам  ?я попрошу  мене під загальну  гребінку не чесати!!! >:D

--- End quote ---

ти точно нє при дєлах, бо маються на увазі їздуни об"їзжаючи  тернопільский став що  мають за мету на дівок позаглядати

як правило такі погано кінчають - я тут в одного пана, який одружився,  але лишився далі незайманим, вже змучив питати - коли він дружину бив останнього разу...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version