ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Оцініть велосипед McKENZIE HILL 600 GERMANI

<< < (3/8) > >>

org100h:
Вой насмішив, содоміт :D
300евро за ашан:D
Успіхів. :D

дихлофос:
тримав я в  руках сей  витвір  "німецького мистецтва"...ну одним  словом "утюг".і  ліпшим він може бути лиш серед  гірших.
Німецький велопром  продукує не тільки куби , а й  вєли для всіх  верств  населення. А мо кому й охота мати 2-підвіс за 200 євро ? *dontknow*

Антон Одобецький:
Ну взагалі, більшість велосипедів, які повсякденно використовують Європейці, далеко не топові моделі. В основному ашани, чи щось типу України/Аїста. При тому, що у тих самих людей можуть бути топові шосери чи мтб для поїздок на вихідні. А причина одна, що якщо ашана спиз спіонерять, то не жалко.

Frenky:

--- Цитата: vitkov від 03.08.2012, 20:23:10 --- навіс CHIMANO

--- End quote ---
Може ти не спеціально так написав, але актуально.

vitkov:

--- Цитата: org100h від 03.08.2012, 23:30:44 ---Вой насмішив, содоміт :D
300евро за ашан:D
Успіхів. :D


реально цей велосипед продаэться в німеччині по 299 евро  потім по акції переоцінено на 245 євро

звичайно що велосипед не тягне  на  топові моделі а є просто роботягою для простих прогулок із менш більш зроблений  із  матеріалів що стоять на  планку вище  від ардісів азімутів  і ашанбайків...але чесно кажучи неможна так  все гребсти під одну мірку АШАН....

є такий сайт фірми що виготовляє ці велосипеди www.mifa.de

і я думаю як хто хоче ціна 1800 грн за такий велосипед із алюмінієвими колесами 28 дюймів із алюмінівими втулками Квандо прийнятна ...чесно кажучи  навіть  із за різниці в колесах 26 та 28 дюймів різниця відчуваєтьсчя.

--- End quote ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version