Загальний > ДТП

Тупі пішоходи на перехресті.

(1/7) > >>

Horsbor:
Їхав сьогодні додому з центру по вул. Руській, в сторону мосту через залізницю, за кільканадцять метрів від світлофора побачив зелене світло, і щоб виїхати на міст (біля політеху) як завжди набрав швидкості.
Їхав десь так біля 30 км/г, може й більше, але несподівано на червоне світло(для них) почали переходити пішоходи. Дядечко якийсь і дві тітоньки. Я затормозити вже не встигав, а вони тягнули свої жирні сраки по пішохідці коли горіло червоне світло(для них) немов черепахи. Через секунду зрозумів шо можу в них жостко вїхати, і так би й було якби не зробив різкого маневру(гальмування і обїзду) такої перешкоди, але цей рятівний для них маневр коштував мені здоровя.
В результаті цього я впав, пошкодив собі праву долоню(напухло і болить), подер ліве плече і лікоть.
Велосипед теж не обійшовся без пошкоджень. Зігнулася права ручка гальм, підігнувя і подерся багажник, і кермо в районі виносу добряче подер.+різні дрібніші подряпини. Це те що помітив зразу після цієї дорожньої пригоди.

Телефонував на "гарячу лінію" ДАІ, там вони сказали що це класифікується не як ДТП, а як нещасний випадок. Оскільки пішоходи, і ніхто крім мене не постраждав :(

Висновок: велорукавиці мені би пригодились, я вмію гарно падати, або просто повезло (головою ніде не вдарився і землі не зачепився(був без шолома). Люди свині; ніхто навіть не підійшов і не спитався як я почуваюсь після цього падіння, не запропонували допомоги. Пішоходи-винуватці поки я "очухався" зникли у "невідомому" напрямку.

Я був сильно приголомшений, але в подібних випадках мабуть треба ловити і бити в морду, або вимагати гроші, викликати ДАІ, я нічого цього не зробив будучи у напів шоковому стані.

А що було би якби я наїхав на них, з точки зору ПДР? Я ж впевнений що якби врізався в того мякого дядіньку то мені би було не так боляче, і з ровером все ок >:D

worm:
Я завжди "виховую" пішоходів на перехресті біля ЦУМу.
Коли заїжджати на зелене від перемоги вони там всі нагло валять на червоне   >:(

NECROMANT:
"Тихіше їдеш - далі будеш"

Антон Одобецький:
У такому випдку потрібно постаратися зупинити пішоходів та телефонувати у ДАІ. Класифікується це створенням аварійної ситуації.

tray:
Також знаю про це місце, там постійно всі на червоне переходять, тому завжди їду там повільно, а ще буває страшно щоб ніхто на машині на червоне не проїхав. Варто скласти список небезпечних місць для велосипедистів, щоб кожен знав де треба бути особливо уважним.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version