Загальний > ДТП

Впав на шв.30км.

(1/9) > >>

vit:
Сьогоднi їхав з роб. на обiд. Спускався згори на вул. Подiльськiй, в кiнцi на повтротi дощем намило гравю, мене троха понесло i я невстиг закинути переднє  колесо на бордюр... 
 Гепнувся мама не горюй. Став на ноги. Вродi стою, одразу нестерпний бiль у лiвому лiктi та правому зап'ястi. Обдивляюсь себе коханаго... вiд побаченого починаэ темнiти в очах та паморочиться в головi...
 Короче якось доклигую до травми на Шпитальнiй. Зашили праве клiно, пару швiв,  лiвий лiкоть - не мало швiв. Правий зпясток вродi не зламав но навiть не можу тримати кружку. Колiно шили без наркозу попередньо звичайно порадившись зо мном, я сказав - давайте... , напевне троха посивiв але старався не корчитись, я ж тойво, пацан. На рах. лiктя то дохтор сам запропонував наркоз, тут каже роботи трохи бiльше.
  Полежав... взявся за зп'ястя, вколов наркоз почав обрiзати всьо шо вже не добре трималось...
 Вибачаюсь за такi подробицi, наболiло.
 Знаєте, в суботу отримав шльома, i  сьогоднi в ньому був,  чув цей скрегiт по асфальту.
  Зараз лежу вдома. Пiти в туалет - велика проблема, їсти сам неможу.
 Бережiть себе.
 З пов. Вiтя
 

Andrizzio:
 :o сильно. фото давай

Штир:
Співчуваю, сам пережив вже декілька аварій. Подробиці дуже навіть потрібні, особливо для тих 'зірви голова', хто ще не цілувався з асфальтом або машиною.

Yanek:
+ 1 за опис! Дійсно налаштовує на безпечну їзду
тримайся!
Давай фото!

vit:
Хлопцi та дiвчата, не нехтуйте навiть рукавицями. Я вон свoi сьогоднi зранку виправ - на праву долоню глянути страшно.
 Про фото, знаэте якось не подумав :). Хоча при виходi сестра разок клацнула, але я весь в бинтах. Буду годен добратись до компа то виставлю. Зара лежу з телефоном.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version