Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Вивчення попиту велосипед Україна 1995 в оригіналі

<< < (4/6) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: vitkov від 16.06.2012, 18:11:50 ---Даю фото такогож велосипеда але  затюнінгованого на сучасний лад

--- End quote ---
то називається скрокодилений, а не тюнінгований... там від україни тільки рама і, можливо, вилка... вартість такого проекту близько 1000-1500 грн, якщо робити нормально і 500-800, якщо аби їхав.

[spoiler]
хто підкаже, чого в того ровера система як у бема, але на 3 зірки і переклюка нема... теоретично ван-пис системи йдуть тіко на одну іто зйомну зірку... а якшо зйомні зірки, то нашо 3... шото я залип.
[/spoiler]

Yanek:
Враховуючи крадіжку свого вєліка і потребу їздити на чомусь по місті, якраз розглядаю варіанти Україн. 100-200 грн реальна ціна.
Щось я не поняв умов цього аукціону..ніби вже Тед виграв, а тут далі торг іде.
Вопшем якшо актуально і є цікавість продати - я зацікавлений на нього глянути.
andriyyanek - скайп
0979330285 - тел

vitkov:
хлопці..мені  здається   що ви прилетіли  з другої планети....ви що не ходите на базар  чи супермаркети ..чи може  хочете когось  зробити дурачком...як можна  зараз давати  за екслюзивний велосипед на  ходу в оригіналі ...100 грн ..у ввас все впорядку.????

.якщо ви такі мудрі  то ідіть і купіт собі на 100 грн цукорків аше краще чупачупси та сосіт  ..
нетерплю халявщиків...

teodor4ik:
це ти певно не з того світу... я в минулому році супутника 69го року взяв за 80, а в кращому стані, троха новіший пішов за 150... пошукати тобі по іншим форумам? нє ну є тут ідіоти шо пробують їх по 2800 продавати, але це вже діагноз...

vitkov:

--- Цитата: teodor4ik від 18.06.2012, 23:23:04 ---це ти певно не з того світу... я в минулому році супутника 69го року взяв за 80, а в кращому стані, троха новіший пішов за 150... пошукати тобі по іншим форумам? нє ну є тут ідіоти шо пробують їх по 2800 продавати, але це вже діагноз...

--- End quote ---

незнаю але я так замітив  що у велосипедах дуже великі  заори у ціновій категорії ..і що саме цікаво що всі  є велосипедами а вартують і  різниці 30 000 грн а той більше...

Велосипед має для кожноі  людини своє значення  та призначення....один може бути  щасливий  азімутом типу ашан а інший може мати за 30 000 тис та бути недовольним ..

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version