ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

AZIMUT Sprint супер CHIMANO

<< < (9/11) > >>

vitkov:

--- Цитата: Sancho11 від 18.06.2012, 19:25:11 ---І сміх і гріх) А хтось радив продати того спринта, ви хочете, щоб завтра знову появилась схожа тема? З такими речами слід по іншому боротися... Щось похоже мій друг казав про старі наші тролейбуси - розганяти до максимума і з обрива...бо інакше їх не позбудишся, хлопці пошаманять і тролі як 'нові'))

--- End quote ---

якщо його  довести до пуття то теми думаю не буде....а чого заліз  бо ж треба якось вивести на лад той ровер  щоб можна було нормально  їхати чи як...Чесно кажучи мене заїло буду міняти поки не виведу на лад ..
сьогодні все подотягував ..ніц не стукає ..ніц не  грюкає ..ровер БОМБА....думаю 85 км на годину витисну ..а ше й за такі гроші ,.....

teodor4ik:
так... гражданін... похоже ти таки не перечитав того шо я тебе просив... інакше би поняв, шо доводити до путя його треба починаючи з заміни рами...

vitkov:

--- Цитата: teodor4ik від 18.06.2012, 22:41:14 ---так... гражданін... похоже ти таки не перечитав того шо я тебе просив... інакше би поняв, шо доводити до путя його треба починаючи з заміни рами...

--- End quote ---

а що рама..я неженусь за легкістю велосипеда  дякувати Богу силенок у мене та жінки вистачае  щоб  потягнути 20 кеге ..
гляньте на початку теми що було і  що стало різниця 1000 грн всього навсього
важкий велосипед має  великий плюс...іде  з горки накатом якраз ту різницю між 72 кеме і 85 кеме витягує

teodor4ik:

--- Цитата: vitkov від 18.06.2012, 22:47:34 ---гляньте на початку теми що було і  що стало різниця 1000 грн всього навсього

--- End quote ---
той шо на початку значно кращий був... а ще за 1000 взагалі би був ракетою...

--- Цитата: vitkov від 18.06.2012, 22:47:34 ---а що рама..я неженусь за легкістю велосипеда  дякувати Богу силенок у мене та жінки вистачае  щоб  потягнути 20 кеге ..

--- End quote ---
а хто говорив про вагу? я про: ватність, торсіонку, хрупкість кальонки, стандарти...

wuwuzange:

--- Цитата: Erazel I-st від 18.06.2012, 16:48:02 ---Читаю то все і неможу поняти чи то автор тролить і іронізує з ашановодів, чи то він реально такий ?

--- End quote ---
то брат вінтажа певно

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version