ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

AZIMUT Sprint супер CHIMANO

<< < (8/11) > >>

Erazel I-st:
Читаю то все і неможу поняти чи то автор тролить і іронізує з ашановодів, чи то він реально такий ?

Sancho11:

--- Цитата: Erazel I-st від 18.06.2012, 16:48:02 ---Читаю то все і неможу поняти чи то автор тролить і іронізує з ашановодів, чи то він реально такий ?

--- End quote ---
Згоден на 100 процентів. Винос мозгів якийсь) перечитав ще раз, думав що я туплю ... 15 числа - азімут найкращий, їхав супер; 16 - шось стукає; через 15хв. - СИЛЬНІШЕ ПОЧАЛО СТУКАТИ))); 17 - отражатіль і колесо полетіли; 18 - амортизатор пішов в рух. Що буде завтра??? Я думаю без свяченої води діла не буде)) Ну хіба сценарій саги ще має продовження до повного фіаско.

vitkov:

--- Цитата: Sancho11 від 18.06.2012, 17:42:18 ---Згоден на 100 процентів. Винос мозгів якийсь) перечитав ще раз, думав що я туплю ... 15 числа - азімут найкращий, їхав супер; 16 - шось стукає; через 15хв. - СИЛЬНІШЕ ПОЧАЛО СТУКАТИ))); 17 - отражатіль і колесо полетіли; 18 - амортизатор пішов в рух. Що буде завтра??? Я думаю без свяченої води діла не буде)) Ну хіба сценарій саги ще має продовження до повного фіаско.

--- End quote ---

це не винос мозгів  це наша реальність

Сага в процесі...думаю  якщо  трошки вкласти гроші то  повне фіаско наступить не так зразу а трохи пізніше....Просто  хочу на прикладі своєму  показати що таке Ашанбайк...так як сам  недумав  що то  гівно  настільки скільки  є в реальності...так що  не сприймайте  то все  дуже серйозно а просто слідкуйте  за розвитком подій  та робіть  висновки ..особливо  починаючі роверисти

Із тими замінами що провів ...це касета  нонейм на  Шімано та предній преключатель на шімано....слабі місця на мою думку то  всі втулки які е  це на колесах та педалях а також тормоза ...ніяк неможу  відрегулювати  тормозні диски вони так восьмирять  що просто  неможливо виставити  іх на ноль тертя....а також амортизатор задній  ..спружина не в рахунок стукають  штоки  ..

Стечкин:
чєкай-чєкай, я шота нє вїєхал в тєму - тож ніби жінчин ровер, а ти яке мав право на нього залізти?

Sancho11:
І сміх і гріх) А хтось радив продати того спринта, ви хочете, щоб завтра знову появилась схожа тема? З такими речами слід по іншому боротися... Щось похоже мій друг казав про старі наші тролейбуси - розганяти до максимума і з обрива...бо інакше їх не позбудишся, хлопці пошаманять і тролі як 'нові'))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version