ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

AZIMUT Sprint супер CHIMANO

<< < (5/11) > >>

Стечкин:

--- Цитата: vitkov від 16.06.2012, 17:29:27 ---.....де ваші  отвьєти ..курчи маць ...

--- End quote ---

виключно з міркувань зробити добро брату-українцю-роверисту мушу відкрити дуже-дуже секретну тайну: канадське слово ямаха перекладається з японської мови на китайську як АЗИМУТ...

Стечкин:

--- Цитата: A.F.C. від 16.06.2012, 16:13:35 ---Я, наприклад, би просто трохи проапгрейдив той ровер, шо ваша жінка мала раніше. Купити норм. колеса(або хоча б втулки), нові і якісні троси+кожухи, прості моноблоки і можливо перекидки(не можу розібрати що там на фото) І то всьо файно відреґулювати, і повірте, що різниця в їзді із тим обвісом який там був раніше була б суттєвою!!!! А ще суттєвішою була б різниця з тим ровером, що ви її зараз купили.  Тай взагалі, який зміст зараз нас запитувати як нам ваш ровер, якщо ви його вже купили!? *dontknow* Просто візьміть в когось не те щоб "крутий" велосипед, а просто добре відрегульований і доглянутий з легкою накатистою алю рамою, проїдьтесь на ньому пару км тоді знов сядьте на свої "ямахи" по черзі і..... напишіть нам коротенький звіт що ви відчули коли пересіли з велосипеда на "ямахи". П.С. Звісно вони зараз нові і той файний блискучий виглял крапель спокушає неопитного велолюбителя, но троха поїздивши ваш ровер зачне скрипіти і гойдатись зі сторони в сторону і т.д. тоді ви зрозумієте що "спЄци" були праві.

--- End quote ---

я би радив почати с заміни покришок на півтора- (або ще тоньши) дюймові сліки

vitkov:
В Азімуті Спрінт супер  Шимано  появився якийсь підозрілий стук у педальньому відділені ....

у вигляді  звуку тук-тук

Стечкин:
так там же ж стоїть мікрочіп в ПЗУ якого прошита аська...

vitkov:

--- Цитата: Стечкин від 16.06.2012, 23:32:13 ---так там же ж стоїть мікрочіп в ПЗУ якого прошита аська...

--- End quote ---

Серйозно  :o  Напевно треба  шукати програмістів із Малой арнаутьской чи як і чи  є в  Тернополі специ щоб  могли вирішити  дану проблему..Дякую

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version