ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій велосипед. Що скажете ?

<< < (12/14) > >>

Schults:

--- Цитата: Філько від 03.09.2013, 09:50:27 ---Взагалі-то тенденція така, шо якшо ровер не червоно-білий, або на нім не пише мерзопакосною мовою "Шпеціалайзед" - то він взагалі не призначений для їзди по нашій грішній землі  :D.

а... забув - ше вилка обовязково за 800 долярів має бути. Якшо це все є , то власник - велосипедист.

--- End quote ---
:
 :D

Стечкин:
 а різьбова вилка за $800 - це вам не хрін обвіслий...

дихлофос:
та яка  там вилка?для чого? для краси?
незнаю, чи  пробував на смак з вас хтось поверхню Арабатської стрілки, але  ось:
http://tourist.kharkov.ua/xtreport/0-Kak-tverdovilochniki-Arabatku-dvazhdy-chpoknuli

vitkov:
Ямаху Канадську  брав у діда він тернопільський емігррант .Незнаю чи ше живий. Колись виїхав до Канади. По літах приіхжав в Тернопідь і продавав ровери . Працював там у якомусь вело бізнесі. Вот я як молодий роверист придбав у далекому 2004 році серйозний  для себе ровер  з передачами після України велосипеда я до того часу   серйозніших немав бо в мене була з посиленим богажником   

Казав  бери дам дешевше але  на свій риск та страх бо  брав запакований ..вот я рискунув .. І вже  9 років вона у мене ..

З часом  сТарався  її підтримувати у ногу з часом . Зараз маю те що ви бачили ..така маленька історія цього велоболіда ..

Чесно кажучи  смішно але  вона для мене  дорога  як память  та  розвиток  . Хочу  її ше вдосконалити та повішати у гаражі як память  ...

смійтеся на доровля  бо Ви того варті .. :D :D :D

PS.... РОВЕР РЕАЛЬНО З КАНАДИ ВИГОТОВЛЕНО У КАНАДІ

НЕ ГОЛОВНЕ НА ЧОМУ ТИ ЇЗДИШ - ВАЖЛИВО ТЕ  ЩО У ТЕБЕ Є БАЖАННЯ ЇЗДИТИ

CoRacK:

--- Цитата: дихлофос від 03.09.2013, 23:41:25 ---нє, ну  жарти -жартами, а там їзда -то справжня жесть, таке враження, що пральна дошка ніколи не закінчиться... :'(

--- End quote ---
На такому залізному коні:

та ще й з правильним тиском, там буде не їзда, а одне задоволення :D :).
P. S. Я вже був колись в Криму в таких умовах, то дійсно зад трясло на Швальбе Смарт Сем 622х42 немилосердно, зате вилка спереду все чудово відпрацьовувала. Там спокійно їздити можна лише на фетбайку або на двопідвісному тунайнері (як варіант - найнерський хардтейл на підспущених шинах шириною 57-62 мм.)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version