ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій велосипед. Що скажете ?

<< < (8/14) > >>

vitkov:
Канадська ЯМАХА живе та  здравствує . Трошки оновилася  . Фото  . 2013 рік  Наш час наші дні .

Велосипед значно втратив у вазі. Отримав  нове взуття  та нестримну  тягу  до  драйву , а нові фірмові  бризговики фірми Келліс Тундра  готові  захистити  щасливого власника від неадекватно вилітаючих із під його коліс каміння та болота у любій непердбачуваній ситуації на  шляху .
Одним слово  Ямаха готоова  зустріти  мінливість  осінньої погоди та з гордістю ввійти у  зимовий період .

Стечкин:
а не лячно таким ровером їздити?
дівки не кидаються з метою позбавити власника незайманості???

vitkov:

--- Цитата: Стечкин від 30.08.2013, 23:41:22 ---а не лячно таким ровером їздити?
дівки не кидаються з метою позбавити власника незайманості???

--- End quote ---

Чесно ?????  лячно .. тому і  їзджу  на німецькому витривалому ..

А товаришу Стєчкіну  бажаю спокійних снів  та хорошого самопочуття  .

Ulka:
о, та в мене такий самий ровер  :D навіть роги такіж.  :D здру наклейки і буду всім казати шо з Гамерики приплив.  :D
я на всоєму з великого горбика, що за Білою обїздна на Львів, майже 60 км шурувала. більше страшно було  :o
і такі ровера дісно гарно тримаються дороги, якщо її так можна назвати. переконалася коли на Бескид їздили.  правда зараза тяжкий - важко носити на 5-9 поверхи.

Schults:

--- Цитата: vitkov від 30.08.2013, 23:02:39 ---Канадська ЯМАХА живе та  здравствує . Трошки оновилася  . Фото  . 2013 рік  Наш час наші дні .

Велосипед значно втратив у вазі. Отримав  нове взуття  та нестримну  тягу  до  драйву , а нові фірмові  бризговики фірми Келліс Тундра  готові  захистити  щасливого власника від неадекватно вилітаючих із під його коліс каміння та болота у любій непердбачуваній ситуації на  шляху .
Одним слово  Ямаха готоова  зустріти  мінливість  осінньої погоди та з гордістю ввійти у  зимовий період .



--- End quote ---
Як нова копійка...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version