Тема: Рибаки на роверах  (Прочитано 43275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 29.06.2013, 15:30:31 »
До речі, а хто був в Касперівцях? Хочу зїздити на якісь вихідні з ночівлею, щоб відпочити і порибалити. Головним об"єктом рибалки є хижаки. В неті досить протилежні відгуки. Підкажіть місцину, можна і пальцьом на карті показати! Ночівля може бути як в будиночку так і палатці, хоча в палатці краще бо можна заякоритись подальше від шуму. Буду вдячний за поради.
ну я би не сказав , що хижаки-там основний об"єкт  рибалки.Багато хто  туди їде  на  коропа і ляща.Коропа  як вивертають на поверхні води-ну справжні пацєта!А  лящі--що тазіки!Ну  якщо хочеш, щоб я  взнав  справжню картину по цій водоймі, то я  позвоню  до профі.
сонце  в долонях...

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #121 : 29.06.2013, 16:05:50 »
Думаю, що 5:30 буде норм. О97 78 8 чотири 651 дзвоніть, уточнимо деталі.
Де зустрінемось?(немає можливості подзвонити,не вигідні зараз тарифи  :) ).

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #122 : 29.06.2013, 19:10:22 »
То кажете в Скоморохи на річку їдете? Я б можливо теж поїхав, покидав би на щуку. Тримайте в курсі
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #123 : 29.06.2013, 19:26:08 »
напиши номер телефону, в мене задурняк  :P

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #124 : 29.06.2013, 19:32:46 »
Я живу на дружбі, якщо то через в. Гаї їхати то можна на зупинці за перехрестям на об'їзній в 5:45-6:00 зустрітись.  Маякни на номер, я передзвоню.

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #125 : 29.06.2013, 21:01:59 »
То їдемо на річку?Чи на той став?

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #126 : 29.06.2013, 21:03:11 »
То кажете в Скоморохи на річку їдете? Я б можливо теж поїхав, покидав би на щуку. Тримайте в курсі
Бажано на живця)Хоча там плотвичка на тісто клювала роз-за разом,то думаю з живцем не буде проблем.

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #127 : 29.06.2013, 21:36:55 »
То їдем в Скоморохи.

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #128 : 30.06.2013, 13:03:42 »
Вже повернулись з рибалки, були я , Vit, z350.
Поїздка і відпочинок вдався, рибалка не дуже, бо зловили пару тюльок на вудки і Саня (Z350) з чужої путанки витягнув коропця, він хлопець місцевий і знає, що де лежить. Записав gps трек.

https://docs.google.com/file/d/0B-iAD5l7G3vgZDFoOHRnY0ZmdUE/edit?usp=sharing

http://maps.google.com/maps?q=docs:%2F%2F0B-iAD5l7G3vgZDFoOHRnY0ZmdUE&output=embed



Ось такого карпика знайшов Саня.




Ще панораму сфоткав, але трохи не получилась засліпило сонце.


Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #129 : 30.06.2013, 13:29:58 »
Путанка загальна))Для своїх  :) .
Пару фото




Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #130 : 30.06.2013, 14:31:41 »
Гарно провели час.


 Настирні сусіди. Постійно кортіло поплавати біля нас.

« Останнє редагування: 31.03.2014, 23:54:59 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #131 : 31.03.2014, 19:19:19 »
 В неділю, при гарній погоді вирішив вперше в цьому році прополоскати свої снасті. Взяв лайтовий спінінг, шпулю з жилкою 0,16мм, пару джигових приманок 2-4грама і поїхав на невеличкий ставок за 5 км від міста спробувати погратись з невеликими окуньцями. Хотів половити на притоці, але прибувши на місце де завжди ловлю, побачив, що потічок з якого напорвняєтсья ставок не тече зовсім, бо напускають ставки що трохи вище. Годину махав тою вудкою аж хребет від непривички болів) На ставку ні покльовки, ні всплесків риби ні рибаків :( Така ситуація часто в мене викликає апатію і я відклавши спінінг можу просто систи на березі отримувати сонячні ванни і думати про щось, що не має ніякого відношення ні до вудок ні до роверів)) Потім поборовши апатію вирішив йти вздовж берега і так обійти водойму по кругу. Дійшов до протилежного сторони і там після декількох проводок практично біля берега побачив як до приманки різко направилась хвиля... покльовка... підсічка.. і фрикційон засвистів як турбіна на двигуні) На гачку щось є! І то не маленьке! 8) В ставку крім окуня інколи попадають щуки різного розміру навіть до 5 кг. І по силі опору подумав, що це щука! Жилка 0,16 і легкий спінінг не давали змоги форсувати події, тому здобич не міг швидко підвести до берега. Але чим довше я боровся з тою рибою тим більше розумів, що на щуку це ні грама не схоже, бо не було її коронних трюків так званих "свічок". Зволікати також не хотілось, бо якщо це все таки щука то чим довше її водити на простій жилці тим більше шансів позбутись і трофею і приманки. Чуть зажав фрикціон і почав брати ініціативу на себе. підвів до берега і офігів :o! Маленький 2-х грамовий твістерок стирчав з морди коропа на вигляд 2 кг. Побачивши, що моїй жилці ніякі зуби не загрожують я знову спустив фрикціон і дав рибі ще трохи помалювати жилкою дуги. Коли Короп все таки остаточно здав свої позиції я підвів його до берега і без проблем взяв руками! Сонце почало сильніше прогрівати мілину і я замітив, що все частіше недалеко біля берега закручувались водовороти від хвостів трофейних екземплярів. Почався справжній азарт! І буквально другий кидок приніс мені невелчкого окуньця якого я також поклав до торби, щоб вдома не встидно було і котам в очі дивитись))  Але щастя рибацьке мінливе... на куражі я так захопився, що не помітив куща бузини за спиною і при закиданні обірвав свою фартову приманку. Поки я думав що то сталось я лиш почув, як з куща щось впало в стару минулорічну траву. То був мій твістерок... Лазив я там рачки і шукав приманку чуть не годину. Добре пообпікався до молодої кропиви і вискубавши практично всю траву в "зоні ймовірності" я залив пошуки прив"язав іншу приманку і продовжив лювити... але впевненість вже пропала бо приманка була дещо інша, тай часу на пошуки я втратив багато. Зловив я ще і для другого кота окуня і почав збиратись до дому, але думаю гляну ще раз під той кущ, і як тільки підійшов погляд зразу впав на мою "пропажу" І я довольний поїхав до дому. От так я відкрив сезон риболовлі! Короп заважив 2,3 кг.  п.с. якість фото паскудна бо знимкував телефоном. Фото апарат не брав, бо по закону підлості як тільки я беру фотоапарат то риба не клює!
« Останнє редагування: 31.03.2014, 19:26:36 від A.F.C. »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #132 : 31.03.2014, 19:25:20 »
фото

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #133 : 31.03.2014, 19:40:32 »
 8)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #134 : 31.03.2014, 20:30:16 »
еФФектно...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...