Загальний > ДТП

ДТП

(1/4) > >>

udav:
Сьогодні 01.07.08 в 8,45 я попав в аварію! Я рухався з горки зі швидкістю 35-40 км, на зустріч їхав грузовик а за ним жигуль тройка і ше кілька машин, як тільки розминувсь з грузовиком побачив що жигуль непропускаючи мене повертає в лівий поворот і тим самим повністю перекриває дорогу, мені залишилось секунди 1,5 - 2 по зустрічній обминути його незміг оскільки за ним зразу їхала інша машина, відтормозився по максимуму але цего було замало вдарив його плечем в заднє крило в область бака а головою трохи лівіше. Лежу на асфальті і думаю ну його нах.. з такими шоферами і чого я не їхав в шоломі. результат: нормальна гуля над правим вухом, три рентгенівських фотографії, несильно здерті коліна лікті і права ключиця, нехило болить шия. Але я думаю шо я в такій ситуації ше легко відбувся, тимбільше шо мій Бегемот залишився повністю неушкодженим!  На фото трохи погано але видно як я його зам"яв над баком найбільше замітно, а нижче незамітно але ввігнув набагато більше.

[вкладення вилучене Адміністратором]

Zombie [Coffe]:
Викликав ДАЇ?
Таких водіїв потрібно наказувати по-максимому.

Erazel I-st:
Пісець. Добре що хоч живий залишився.
 На днях був свідком іншої ДТП, але вже з вини велосипедиста. Правда ситуація більше комічна ніж трагічна. Їхали ми по Чехова від "циганки" до Крушельницької. Там трішки вище крешельницької є перехрестя. Ми собі їдемо зверху, а з перпендикулярної дороги перехрестя переїзджає машина. Ну і Pостік думав що машина встигне проїхати, котився не скидаючи темпу. Але певно в школі фізику погано вчив, бо в самому кінці він нерозминувся з машиною і врізався в задній бампер машини. Полетів через руль, з наслідків лише звернутий той самий руль. А всього лиш треба було легенько притормозити, щоб машина встигла проїхати.

Dreamland:
У мене таке не раз було - а 2 рази заледви встигав вискочити на обочину.
Інколи встигав показати середній палець.

Erazel I-st:

--- Цитата: Dreamland від 01.07.2008, 15:36:33 ---
Інколи встигав показати середній палець.

--- End quote ---

 :D :D :D :D :D :D :D :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version