ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій дідусь(оновлений)

<< < (2/6) > >>

Roman5700:
буду реставрувати. я дивився на його рік, то знайшов на ручках перекидках 02 80 думаю, що це може бути його дата і такі ж цифри бачив на деяких інших деталях, на рамі не знайшов.

Антон Одобецький:
А яка саме реставрація планується? Збереження оригінальних запчастин, чи встановлення сучасних шосерних компонентів?
Одне прошу, не реставровувати перетворюючи у крокодил. Хоч це не Кольнаго чи Біанчі, але все одно, буде дуже жалко втратити такого коня. Він ще може послужити непоганим швидкісним шосером.
До речі, якщо буде потрібна допомога - я з радістю допоможу. Сам реставровував породистого француза.

Roman5700:
хочу відреставрувати рідні запчастини. крокодила не буду робити це однозначно, підкажіть чим краще зняти стару краску і чим краще погрунтувати перед покраскою, чи взагалі треба грунтувати перед покраскою. хочу красити балончиком, можливо комбіновані два кольори.

Roman5700:
і ще одне є нікільовані запчастини і вони ржавіють. краще буде їх покрасити чи знайти де можна покрити нікільом.

Антон Одобецький:
Фарбу можна зняти спеціальною рідиною (продається у автомагазинах). Щодо фарбування - краще віддати у професійну майстерню. Балончиком якісно не пофарбуєш - буде відколупуватися.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version