Загальний > Забави роверові

Змагання з тріатлону

(1/4) > >>

kamyanets:
Дуже втішився, коли побачив тут обговорення таких змагань, бо сам про таке давно думав.
Думаю провести змаг потрібно незалежно від кількості учасників, хоча думаю, тільки від Турклубу буде чоловік 5-6.
Я правда уявляв все дещо простіше в організаційному і спортивному плані.
Тож пропоную для початку провести в такому форматі:
- плавання - розмітити на дальному пляжі буйками коло, яке потрібно обплити 2-3рази, щоб назбиралось 200-300 плавальних метрів. Коло має бути на мілині, де ніхто не зможе втопитись, але водночас можна плисти. 
- вело - кілька кіл по вже знайомій розміченій трасі у лісі.
- біг - знову ж кілька кіл по тій же трасі або довкола озера.

Такий формат вимагає мінімум зусиль для організаторів і не займає багато часу. В майбутньому звичайно можна пробувати провести все по стандартам.

Що потрібно:
1) Кілька бажаючих протестити формат проведення (наступного тижня)
2) Зробити буйки (пляшка, цегла, мотузка)
3) Сторожа для велів на час плавання та бігу. Буде засікати час.
4) Лікаря

Думаю, Турклуб Тернопіль зможе допомогти за невеличким призом та організацією.
Єдиний нюанс повязаний зі специфікою нашої  роботи (турфірми) - змагання хочеться провести в будній
день.
Якщо температура води дозволить плавати, хотілося б провести то діло 24 травня.

Kritik:
ви шо? бачили шо з водою в озері зараз твориться? навіть таблички шо купатись заборонено виставили...

skeleton13:
ідея класна!..але про озеро то таки правда...хіба шо можна в районі мості в Білій...там протічна воді...і ніби норм...і недалеко від траси...

skeleton13:
+ вело пропоную зробити по шосе а не по лісі   ::)

Sancho11:
Дякую що розгорнули тему тріатлону, бо я запропонував, а продовжити не зміг фізично не встигаю тим зайнятися покишо. На рахунок озера, то таблички там вже три роки висять що купатись заборонено, причому купа народу купаються, Якщо є якийсь альтернативний варіант то можна його використати. Вело дистанція круг Тернополя по обїзній - 30км і потім круг озера біг. Але це тільки моя пропозиція. На рахунок 24 травня, трошки накладка получається із марафоном, який буде відбуватись 26 травня. Хто захоче і там і там брати участь фізично не зможе...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version