Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Велосипед і небезпека пішоходам

<< < (3/4) > >>

Andrizzio:
Вчора бачив велоаварію, якраз на тротуарі на набережній. Дідок їхав в ПО ПРРРАВІЙ СТОРОНІ і заїхав в молодого який гнав ПО ВСІЙ ДОРОЗІ НА... ВОТАКВО !!! ))) :D :D :D, впали обоє, добре шо людей не потовкли :police:

Erazel I-st:
Ніфіга непоняв про другого учасника? Другий їхав зізгагами по всій дорозі?

teodor4ik:
і сміх і гріх... шоб вже 2 ровери не розїхались... хотя чо єто я... сьогодня, летю від 11 школи вниз, все чин чином зокраю справа. Якийто постарший олень вивалює з двора і спокойно пенздалює мені тупо в лоб... добре воділа шо їхав за мною був з мудріших, коли я махнув поворот, притормозив і дав мені лижню, шоб того дибіла обїхати, бо я би там хрен відтормозився.

org100h:
Пилю недавню кулсторі.
Їду на роботу вниз до шостого магазину.
Вся права сторона в пробці, тротуар\зупинка в пішоходах, а я собі яко втиснувся по праву сторону біля тротуару тай кочуся з горки, чьо, і тут раптово, малишка 3х4 злазить з тротуару за 5\8 метра, городить дорогу. 
Ммм, в цей момент дякував собі, шо не пожалів копійчину на нормальну гідравліку. Звернув би вправо, в'їхав в маршрутку, вліво, то в'їхав би в таких самих малишок, які купою йшли вниз до зупинки. Місця їм не хватало бачте :D.

Erazel I-st:
Ти їхав по правій стороні? То чого якби ти зїхав вправо то б в маршрутку вїхав а вліво то в дівчат. Дівчата йшли по дорозі а маршрутка їхала по тротуару? Слух, відсип, а  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version