Тема: Вибір низько-бюджетного 2-амортизаторного ровера 19-20” для початківця  (Прочитано 29557 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 04.05.2012, 12:57:10 »
Лінк на оригінал в мене в першому пості, вкурсі про все, але ж впертість новачка не переперти :). Якщо за пару днів не зявиться той ашан, то швидше за все скористаюся порадою.


йди на базар, там того гімна навалом  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 04.05.2012, 14:26:37 »
але ж впертість новачка не переперти :).
тоді це, вибач, не впертість, а дурість

да я і не збираюсь перепирати, просто люди які купляють гімно мають властивість розчаруватись в велосипедах взагалі і в поїздках на них в часності...

якшо не горить так шо край, то приходь 20-го на велодень, там можна подивитись, помацати, попробувати веліки різних цінових категорій, типів і призначень. Я там буду, переловлю всіх і все покажу.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #17 : 04.05.2012, 15:02:48 »
Така тема як ця породжує наступні:
1) Чому не перемикаються передачі.
2) Чому при їзді скрипить/тре.
3) Чому відвалюються деталі.
4) Чому через раз працюють гальма
і, не дай Боже: "Допоможіть на лікування"....
Так що успіхів. Хочете лютого ашанбайка, будь-ласка, але подумайте про власну безпеку і спокій рідних.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 04.05.2012, 15:43:30 »
Дивись. Мякості від ашанопідвіски буде стільки ж як від підспущених шин. А шарніри під час їзди скрипіти будуть не по дєцки. Амортизації спереду достатньо. керованість, комфорт, ну і зчеплення з дорогою для переднього колеса критичніша. Бери краще Прайд хс-300 за 3 штуки. Теж український виробник. В РБ є такий, но певно менший чим тобі треба. Його вистачить на кілька років. І продати зможеш.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 04.05.2012, 15:53:49 »
А чому відкидаєте Б/У варіант? На мою думку б/у велосипед на коплектуючих шось типу  класу "алівіо" буде значно краще і довше служити ніж новий ашан. В мене в гаражі зараз лежить два двопідвіси ашани(принесли поремонтувати) Там вбиті шарніри, погано працюють переклюки і манєтки, поржавіли троси, вилки вопше мертві. Також частенько зустрічається такий трабл як ровальцовані конуси підшипників і погнуті вісі (таке враження шо їх забули закалити) Це при тому що ровери куплені для дітей 6-8 клас, а ви важите 100 кеге!!! Якщо маєте 2 тис то ще 1 тис. знайдіть і купіть нормальний новий ровер на вібрейках, або б/у на дискових тормозах.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #20 : 04.05.2012, 16:00:22 »
Ще додам про осі. Першими підуть проблеми із віссю каретки. Скоріше за все вона буде низької якості. Такою можуть виникнути проблеми із підсиділом. У дешевих варіантах сідло кріпиться до підсиділа за допомогою спеціального хомута. Через низьку якість хомута і самого підсиділу, останній може ні з того ні з сього залізти в дупу. І це тільки питання часу.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 04.05.2012, 17:31:12 »
Ладно, не страште людину.
 В общім якщо підсумовувати то - від "підвіски" тих ашанів ти нічого не виграєш. Краще пошукати сідло позручніше. За такі гроші найкраще пошукати якогось Прайда. Раніше то була сама оптимальна марка в тернополі по ціна/"якість комплектуючих"
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 04.05.2012, 18:06:04 »
ашан за 2000 це пздц, я думав до 1000 їх продають, то треба бути бовдуром шоб такі гроші за то гімно викласти
GO HARD OR GO HOME!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 04.05.2012, 18:57:03 »
Бери такий http://www.velotranzit.com/opys-velosypeda/?id=158 Це хоч на ровер схоже.
http://www.velotranzit.com/opys-velosypeda/?id=253 за 4 косих і вже з гідравлікою

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 04.05.2012, 19:09:43 »
Бери такий http://www.velotranzit.com/opys-velosypeda/?id=158 Це хоч на ровер схоже.
http://www.velotranzit.com/opys-velosypeda/?id=253 за 4 косих і вже з гідравлікою
казали ж... ліміт 2000

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 04.05.2012, 20:28:25 »
казали ж... ліміт 2000
В мене теж був ліміт на запчасті до ровера в 3000, в результаті потрачено 4000 за куди більш серйозне обладнання, про купівлю жаліти не буду))

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 04.05.2012, 22:49:22 »
Проблема в тому що з грошима туго зараз, якщо брати щось нормальна нове вище 3к, то тре буде ще доскладувати ще 1-2 місяці. А потім я поначитуюся ще форумів і почну ще на щось дорожче складати і знов по кругу…. От приклад – порадили «Pride XC-300» - 3050грн. Я глянув, якщо вже брати – то на мою думку краще XC-26 disc 3200 грн з дисковими гальмами, але там нища рама… знов сумніви, знов купа гортань каталогів в пошуках аналога.
А я не настільки зараз зацікавлений в дорогій якісній моделі, яку потім можна буде апгрейдити і ще робочу показувати внукам. Точніше сказати можливостей в мене нема і інших важливіших по житті пріоритетів вистачає. Навіть на ті 3к грн. то буде все одно середнячок а не машинка на пару років.
Повторююсь, хочу ровер ВЖЕ (або 1-2 тижні на пошук), і бажано новий. Через рік життя піде вгору і буду мати 4-7 тисяч на новий нормальний, і матиму вже досвід з вибором і підбором комплектуючих. А цей старий ашан з вже покривленою рамою і вбитою ходовою віддам в село бабцям гуси пасти або зажену десь за 500 грн і забуду нафіг як першу наївну любов в дитсадку.

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 04.05.2012, 23:06:22 »
всі рекомендують не брати того ашана.
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6620.msg47490.html#msg47490    отакий я продавав кілька місяців назад.наберись терпіння і  пошукай на форумах бу.на свому я відїздив близько двох років, а переді мною ще десь три, причому їздив практично щодня на навчання + просто катання.І в момент продажі нічо не люфтило не товкло і мало цілком товарний вигляд.Тому нащо купляти ашан який потім просто викинеш і матимеш проблем з ним?
А якщо точно визначився то наші поради тут не потрібні, або я чогось не розумію.Не спіши брати бо потім пошкодуєш.
Пошукай на харківському велофорумі, там мабуть буде найбільший вибір.

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 04.05.2012, 23:12:20 »
доречі як підбирав собі підвіс то дивився в тернополі випадково на один ашанчик але рамця була алюмінієва і вилка надиво ходила.Передній шимановський тормоз,ззаду вібряки.Впринципі все було в непоганому сані, а рама навіть сподобалась бо мала зовсім не ашанівський вигляд. Велосипед привіз колись з англії якись тернополянин і велосипед стоїть в підвалі без діла.
Єдиний мінус ще відчутні вісімки на обох колесах але думаю що правляься.Якщо зацікавитьто дам номер.Здається можна було купити за 800-900 грн.Якщо цікавить то здається маю ще телефон.Вкласти ще трішки  і думаю можна їздити + рульова 1\18)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #29 : 05.05.2012, 11:00:30 »
От приклад – порадили «Pride XC-300» - 3050грн. Я глянув, якщо вже брати – то на мою думку краще XC-26 disc 3200 грн з дисковими гальмами
Чисто теоретично(ітак брати не будеш їх бо вони в бюджет не вписуються): брати треба ХС-300 бо він з кращою обвіскою,  а ті дискарі ітак до жопи, бо й нема потреби в них, та й самі по собі вони неахті, а переплачувати за них треба. Тому або ХС26, або ХС300. Колись ще була модель S-300. Але щас щось вже її ніде небачу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.