Мандрівки > Майбутні

Поїздка 9 квітня

<< < (3/3)

xlibes:
Бачу народ тут пожвавішав. Тому вставлю і своїх 5 копійок. І скажу що я знов нікуди не поїду. А вам відповідно побажаю веселих післяпасхальних покотеньок. Дякую за увагу.
А Дрім видно-таки сподобав маршрут в Бучач, хоча в Чорткові він тоді з нами не був.

Zombie [Coffe]:
В зв’язку з раптованою та непередбаченою міграцією жаб-ропух (Bufo), з Тернопільської області до Хмельницької, академік, член-кореспондент академії наук Шприхи, професор Дрімленд  змушений  терміново відбути до м. Кам’янця-Подільського. Там він буде проводити "цікаві досліди" за матеріалами однойменнної науквої роботи Л.Подерв’янського.
Як тільки ситуація повернеться у звичне русло, він буде спроможний повернутися до Тернополя.
Орієнтовний термін відрядження 2 дні - 8-9 квітня 2007 року.
В з’язку зі своєю вимушеною неприсутністю, професор просить передати вибачення членам-кореспондентам, професорам, докторам, кандидатам і доцентам  а також лаборантам,та Еразелу, що приймають участь в аналогічних дослідженнях в експедиції "Великі озера", і сподівається що колеги поставляться до його вимушеної відсутності  з розуміннямю. Обіцяє по закінченні відрядження оприлюднити результати проведених наукових робіт в м.Кам’янець-Подільському.

Еразел! Дрімленд з вами не поїде, бо він у Кам’янці-Подільському! Бо так.

Erazel I-st:
Приїхав зранку на пристань. Постояв хвилин 15. Сонце по телефону сказав шо у нього болить нога. Дрімленд був відсутній по вказаних вище причинах(але тоді я ще цього незнав). Нікого не дочекавшись я віддався в обійми вітру і чкурнув у подорож сам. Правда не пот тому маршруту що планувалось. Загалом проїхався непогано, але екстріму хватало.  Так як погода незовсім для велоподорожей.
 Так шо всім неявившимся - ГАНЬБА.

xlibes:
Erazel ти монстр, звичайно. Але чого іншим ганьба? Не всі ж такі як ти  :)

Dreamland:
Будь вони неладні тоті жаби. Зїздив я у сусідній Хмельницький край. І як вияснилося тоті жаби недолетіли до країв літнього перебування а зависли над річкою Збручем. А це вже не моя компетенція - тут юрисдикція професорів-байдарочників-катамаранщиків. Так що прийлося мені провести залишки відрядження у місті Камянці той шо Подільський.
п.с. кому цікава подальша доля жаб Bufo - заходьте на сайт Національної ансамблеї байдарочників-каючників-катамаранщиків.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version