Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Відеоролік до Велодня

<< < (2/4) > >>

Yanek:
а по темі - то можна щось отаке, якби хтось взявся. Дьошево і гарно. От навіть на Прошову хто поїде --
Від жителів жителям Бучача

Сім самураїв:

--- Цитата: Yanek від 27.04.2012, 23:24:08 ---і накрити ним тєлєвізор - похер що там показують (враховуючи розділ де почата ця тема дозволю собі таку пропозицію:)

--- End quote ---
  я мав на увазі плакат в джипегу і поставити заміст відео)))

Andrizzio:

--- Цитата: Erazel I-st від 27.04.2012, 19:11:32 ---У мене в Орнаві  повішали монітори для реклами. Відповідальним за них назначили мене.

--- End quote ---


я казав шо так і буде  :D

peppermint:

--- Цитата: Erazel I-st від 27.04.2012, 20:19:21 ---Та ні, тут треба щось типу масових заїздів, оранізованих колон і т.д. В общім на тему чогось типу МАСОВИХ ЗАХОДІВ.

--- End quote ---

А що за весь час існування шприхи ні разу не знімали відео (шприхалі тобто). У Вас же купа поїздок. Розумію що фотік легше в дорогу взяти. А що відео зовсім немає ????

Erazel I-st:

--- Цитата: peppermint від 28.04.2012, 08:16:27 ---А що за весь час існування шприхи ні разу не знімали відео (шприхалі тобто). У Вас же купа поїздок. Розумію що фотік легше в дорогу взяти. А що відео зовсім немає ????

--- End quote ---
Тільки Дрімленд колись раз брав камеру і все. Вот нема.
 Хстаті хто там на ТВ-4. Вони ж вроді мали знімати минулі роки. Може б поділились матеріалом. А ні то на Ютубі надьоргаю.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version