Загальний > Забави роверові

Пожертви на велодень.

<< < (5/6) > >>

Сім самураїв:
і ще відкрите питання древка-патика-вудки і прапоровозця на Велодні.

teodor4ik:

--- Цитата: Mr. D від 16.05.2012, 15:50:59 ---Папір вже купили? Бо як ні то можу принести

--- End quote ---
то я констатую факти... тра було срочно, так то я можу сам пару ящиків накинути :)

я за №4... а чому, не скажу :P

доречі раз пішла така піянка, то би пара наліпок не була лишньою... і ше помню в когось були візитки? тоже не забудьте...

по фінансуванню прапорів і т.д. можете зайти завтра до мене взяти гроші, в суботу розберемось шо до чого.

bhagavan:
Подобається варіант з одною полосою з надписом на ній, тобто той останній, п'ятий.

peppermint:

--- Цитата: Andy від 16.05.2012, 17:43:09 ---На рахунок флагштока - напевне, треба вудку якусь....

--- End quote ---

Вудку бажано теж закріпити буде, а то їхати і махати прапором і керувати одночасно буде не дуже зручно.

П.С. Вудку можу дати. Одну маю 3-метрову (десь так). Іншу п"ятиметрову. Та що 3 метри ( чи трохи більше) - легенька. При бажанні можна і прикріпити до сідла чи ще якось.

Сім самураїв:

--- Цитата: peppermint від 17.05.2012, 11:58:38 ---
П.С. Вудку можу дати. Одну маю 3-метрову (десь так). Іншу п"ятиметрову. Та що 3 метри ( чи трохи більше) - легенька. При бажанні можна і прикріпити до сідла чи ще якось.

--- End quote ---
кріпити треба.
принось ту 3-хметрову. спробуєм зробити шось такого типу

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version