Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (19/29) > >>

Сім самураїв:

--- Цитата: Yanek від 11.05.2012, 00:06:21 ---Навіть не знаю що тобі відповісти! Таке щоб купа проблем і всі забили болт - то я, принаймні ніколи не жалівся. З чого ти взяв? 
щодо Таємності. Згіден з тим що в будь якому варіанті можна було б зробити то якось відкритіше: голосуванням на шприсі вибрати оргкомітет..оргомітет голосуванням затвердив би дату, далі створити перелік заходів, і з переліку оргкомітету вибрати відповідального за кожен захід.
Але. ІМХО - головне бажання довідатися якусь інформацію і вплинути на прийняття рішення..
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6838.0.html - ця тема створена 15 березня. там йшлося про збір ідей на рік. Таємно?
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6814.0.html - ця тема створена 5 березня. Таємно?
Аж тут  10.05.2012, приходить СімСамураїв і питає :"напишіть мені внятну причину, чого тернопільський велодень не проводиться так як і загальноукраїнський - 26 травня?"
а потім ще додає
"вкотре організація практично до самогої оголошеної дати робится таємно"
Ну йопти-мать! Я аж злий!


--- End quote ---
не нервуйся) з озвучених проблем були:
 Розробки дизайну афішки, запрошення і наклейки (2дей ніби не проти:))
Двох помічників Ліді на реєстрацію.
Активістів по районах для розклейки афіш.
Транспорт для перевезення палєтів і апаратури
Кстаті може хтось має апаратуру, щоб не потрібно було домовлятися і десь позичати?

всьо? більше проблем нема?

Сім самураїв:
до речі причини ніто так і не озвучив.
окрім посту Одобецького - бо в нас є традиція робити у квітні. яку вже похерили, бо вже травень.

якщо ідея велодня належить не нам, а киянам - то може варто робити як всі?
ну то таке, ліричний відступ. я за екстравагантність.

Сім самураїв:

--- Цитата: teodor4ik від 11.05.2012, 00:10:10 ---вот вроде ти ж людина адекватна... перечитай перший пост і подивись на дату... нічо дивного не замітив? 
--- End quote ---
замітив озвучені пару проблем і все. решту гладенько було дотепер

--- Цитувати ---також десь тут висіла тема про збори АВТ і відповідно рішення там дати проведення велодня, програми, задач і т.д., запрошувались всі бажаючі... шо саме тут таємного? Перепрошую звичайно, але знов таки на АВТ дистанціюється від шприхи, а якраз навпаки...
--- End quote ---
бо це різні організації з різними в принципі цілями. дистанція нормальне явище.


п.с. я не то шоб хотів поконфліктувати, але мене дивує ситуація, коли вже три роки підрряд з нікому невідомих причин ми організовуємо свій персональний велодень, бо ми горді, а за пару днів до велодня кричимо - шо ай, всі казли, ми не встигаєм, купа невирішених питань, і вобше в нас купа інших ше справ.
якщо цікаво - можете поритись в аналогічних темах з минулих років - там знайдете підвердження морїх слів.
так, я знаю що це морока і непросто. але якщо взявся за гуж - то не кажи шо не дюж, як кажуть росіяни.
особливо нервує сімсот раз обвговення дати, перенесення, бо комусь там персонально ен виходить.  визначились з датою - всьо. хай навіть приїде 5 людей - то має бути в той день.

як люди, трохи дотична до інформаційних технолгій скажу, що 98% контингенту велодня сидят ьв інтернеті. і розпіарити захід без проблем можна безкоштовно, користуючись нетом - форум крапки, форум шприхи, янека доба і ще при нагоді пару сайтів. афіші - непотрібна і витратна штука.

Erazel I-st:
Мдя, а ви дівчину на афішу в більш обтягуючому одязі найти немогли?  :)

A.F.C.:

--- Цитата: Erazel I-st від 11.05.2012, 11:46:33 ---Мдя, а ви дівчину на афішу в більш обтягуючому одязі найти немогли?  :)

--- End quote ---
Хм, а мені вопше здалось що то бодіарт)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version