Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (18/29) > >>

Yanek:

--- Цитата: Сім самураїв від 10.05.2012, 23:43:09 ---та мені взагалі будь-який день підходить. просто вже вкотре організація практично до самогої оголошеної дати робится таємно, а потім за два дні оголошується  шо є купа проблем, нема людей і багато невирішених питань і всі забили болт.
якщо хтось береться і робить то без афішування  - то робіть вже. а якщо хочете залучити народ - то з самого початку пишіть список потрібних справ по допомозі.

--- End quote ---

Навіть не знаю що тобі відповісти! Таке щоб купа проблем і всі забили болт - то я, принаймні ніколи не жалівся. З чого ти взяв? 
щодо Таємності. Згіден з тим що в будь якому варіанті можна було б зробити то якось відкритіше: голосуванням на шприсі вибрати оргкомітет..оргомітет голосуванням затвердив би дату, далі створити перелік заходів, і з переліку оргкомітету вибрати відповідального за кожен захід.
Але. ІМХО - головне бажання довідатися якусь інформацію і вплинути на прийняття рішення..
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6838.0.html - ця тема створена 15 березня. там йшлося про збір ідей на рік. Таємно?
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6814.0.html - ця тема створена 5 березня. Таємно?
Аж тут  10.05.2012, приходить СімСамураїв і питає :"напишіть мені внятну причину, чого тернопільський велодень не проводиться так як і загальноукраїнський - 26 травня?"
а потім ще додає
"вкотре організація практично до самогої оголошеної дати робится таємно"
Ну йопти-мать! Я аж злий!

teodor4ik:

--- Цитата: Сім самураїв від 10.05.2012, 23:43:09 ---та мені взагалі будь-який день підходить. просто вже вкотре організація практично до самогої оголошеної дати робится таємно, а потім за два дні оголошується  шо є купа проблем, нема людей і багато невирішених питань і всі забили болт.
якщо хтоьс береться і робить то без афішування  - то робіть вже. а якщо хочете залучити народ - то з самого початку пишіть список потрібних справ по допомозі.

--- End quote ---
вот вроде ти ж людина адекватна... перечитай перший пост і подивись на дату... нічо дивного не замітив? 

також десь тут висіла тема про збори АВТ і відповідно рішення там дати проведення велодня, програми, задач і т.д., запрошувались всі бажаючі... шо саме тут таємного? Перепрошую звичайно, але знов таки на АВТ дистанціюється від шприхи, а якраз навпаки...

Ніхто не робив гвавту, просто я уточнив шо пора би рухатись, якби хтось завтикав.

про перенесення то я взагалі хз, тікошо почув... так си стало, як бачив я реєстрував все на байкдею по старим данним причом буквально позавчора... шоп я був у захваті, то таки ні... але маєм то шо маєм.

Dreamland:
19 травня - остаточна дата проведеня Велодня?
Які ще є невирішені задачі? Можу допомогти в організації.
Якщо потрібно можу допомогти фінансово.

Dreamland:
Пропіарте вконтакті і на фейсбуці хто має можливість у своїх групах )

Andrizzio:
19 то добре, бо 20 я не міг, хоть раз виїду  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version