Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (17/29) > >>

Yanek:
[quote
це все стосується цього року. але наскілкьи я знаю тенденція святкувати окремо - постійна. надіявся на якесь логічне обгрунтування. ок.
[/quote]

Самурай..ну ти як перший раз замужем. Шукаєш тут якийхось логічних обгрунтувань. Нема таких! Придумали - робим. минулорі роки взагалі в квітні було - бо так виходило. Потім ходила думка на форумі провести ще 26 -але, насправді нажаль, ніц з того не вийшло.

Erazel I-st:
Дійшли чутки що на 19 перенесли. Це так?

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 10.05.2012, 18:12:54 ---Потім ходила думка на форумі провести ще 26 -але, насправді нажаль, ніц з того не вийшло.

--- End quote ---
то я хтів, але крім антона всі забили, а тра було багато людей, тож я тоже забив.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 10.05.2012, 19:28:50 ---Дійшли чутки що на 19 перенесли. Це так?

--- End quote ---
судячи по афіші так...
головне вчасно...

афішка вже бойова, чи ше не повністю?

Сім самураїв:

--- Цитата: Yanek від 10.05.2012, 18:12:54 ---Самурай..ну ти як перший раз замужем. Шукаєш тут якийхось логічних обгрунтувань. Нема таких! Придумали - робим. минулорі роки взагалі в квітні було - бо так виходило. Потім ходила думка на форумі провести ще 26 -але, насправді нажаль, ніц з того не вийшло.

--- End quote ---
та мені взагалі будь-який день підходить. просто вже вкотре організація практично до самогої оголошеної дати робится таємно, а потім за два дні оголошується  шо є купа проблем, нема людей і багато невирішених питань і всі забили болт.
якщо хтоьс береться і робить то без афішування  - то робіть вже. а якщо хочете залучити народ - то з самого початку пишіть список потрібних справ по допомозі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version