Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (15/29) > >>

Erazel I-st:
Ну то як робимо?
 Слух, а може ну його нах той велодень? Критична маса рулить. Воно все виростало з критичної маси(Сонце підтвердить) хай воно критичною масою і буде цього року.
 З.І. Пояснюю нюанс - велодень то організоване свято, з участю влади, журналюг і т.д. А Критична маса це на зразок флешмобу. Хлопці збираються самі по собі, і їдуть гуртом. Тобто ніяких влад, ніяких гучних виступів. Велоспільнота у чистому рафінованому виді. Але тут машини супроводження теж небуде тому на дорогу я б радив не їхати, а то дітиська ще собі щось втворять. Я б казав поїхати від пивзаводу по набережній через гідропарк до Галичини, а там на дальній пляж. ХТось запитає "навіщо два рази перетинати дорогу?" та імхо треба зробити так щоб більше народу то все побачило, тому варто проїхатися ордою через парк  :).

peppermint:
А на всі зібрані гроші накупити мняса і пива  :D :D :D :laugh:

Стечкин:

--- Цитата: teodor4ik від 09.05.2012, 11:43:46 ---все гірше... в мене бодуніще після корпоративчика...

--- End quote ---

тед, ну ти хіба не свиня в натурі?

якби ненавязливо натякнув мені, отримав би реальну допомогу в боротьбі з пияцтвом (((

+в якості бонуса показові виступи із стрипитизу...

Сім самураїв:
до речі про синиць
напишіть мені внятну причину, чого тернопільський велодень не проводиться так як і загальноукраїнський - 26 травня?

Aelita:
Тому що люди, які мають безпосереднє відношення до організації Велодня, з 21 травня по 6 червня будуть за межами України.)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version