Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (11/29) > >>

Erazel I-st:
Блін, всі як спеціально на 20 число все заплановують. Таки треба було йти своїм шляхом і робити 20 квітня. :(

teodor4ik:

--- Цитата: Kritik від 07.05.2012, 17:22:53 ---і головне Драг в Аеропорту, я думю шо більшість активних молодих жителів міста будуть там.... :(

--- End quote ---
да отце якараз побую... ті хто піде на драг, то не наші клієнти... а 27го як в решти міст ше гірше все.

Kritik:

--- Цитата: A.F.C. від 07.05.2012, 17:38:35 ---скіль часу триває той "ДРАГ" і коли він починається?

--- End quote ---

десь з 12 до 18-19
кубок Галичини, гості(круті тачки) зі всієї західної України.... ех....


--- Цитата: Erazel I-st від 07.05.2012, 19:26:24 ---Блін, всі як спеціально на 20 число все заплановують. Таки треба було йти своїм шляхом і робити 20 квітня. :(

--- End quote ---
то ж вроді п"ятниця.... взагалі не варіант))))


--- Цитата: teodor4ik від 07.05.2012, 19:47:28 ---да отце якараз побую... ті хто піде на драг, то не наші клієнти... а 27го як в решти міст ше гірше все.

--- End quote ---
жорстокі ви) я вот минулого року ні одного етапу в Тернополі не пропустив, в 2-х приймав участь, + їздив на етапи в Рівне і Франківськ...
тому я дійсно буду розриватись між цими двома подіями, і не знаю чому віддам перевагу))))

ну і навіть не кажучи про себе...
я вам гарантую шо людей буде на багтао менше, ніж в якийсь інший день... коли не буде всяких Драгів і т.д...

A.F.C.:
троха зле  виходить... Перенести не вийде ніяк? Бо на драг такой багато люду піде  і наша подія може трохи ефект "масового заходу"(

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 07.05.2012, 18:18:52 ---Щодо грошей: зараз маємо трабл з тим що на 12 годину міськрада задумала якусь траурну процедуру біля Музею політвязнів (біля пошти). Відповідно не хочуть щоб їм щось бамкало.

--- End quote ---
якшо почати в 10, до 12 виїхати кататись містом, за той час і траур скінчать, потім по поверненню закрити оф. частрину і за озеро КаКататись... хто бде в гумор подрагатись, зі збаразького прямо на драг... устроїти там філію велодня, з додатковим змаганням драг на велосипедах :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version