Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (2/29) > >>

Антон Одобецький:
Варто, але є одна вимога - ніяких політичних гасел і прапорів.

Kritik:
нєнє
ніякої політики)
сам того не люблю...

добре, я постараюсь поговорити про це, нічого обіцяти не можу, але спробую

дайте контаки когось "головного"

Антон Одобецький:
Можеш тримати звязок зі мною:
050-611-35-58
097-456-14-78

Володимир:
Особисто в тому дійстві не буду приймати участь, бо буду не в Тернополі, але інформацію про захід розповсюджуватиму.

Ще б хотів дещо сказати щодо заїзду на туристичну виставку в суботу:
це буде зручним варіантом пропіарити велорух перед всілякими чиновниками і громадськістю міста та області, а це піде на користь велоруху.
Окрім того управління туризму ОДА, яке організовує дану виставку, готове включити в свою інформаційну кампанію (реклама на радіо, в газетах і т.д.) згадку про проведення Велодня, а це халявна реклама велоруху :-)

То ж якщо буде заїзд в суботу на виставку - кажіть. Треба повідомляти управління, щоб рекламувало подію.

teodor4ik:

--- Цитата: Yanek від 19.04.2012, 18:21:38 ---Теодорчіка попрошу створити тему з вказанням номеру карточки і своїх контактів. В темі писатимем хто що передав - відповідно знатимем суму, і потім прозвітуємо куда то витратили.

--- End quote ---

давайте я не буду палити на загал свої картрахунки? якщо хтось готовий туда шось кидати, то це можна зробити через:

1. Любе відділення любого банку (не знаю які в них комісії)
2. Дельта-банк (безкоштовно)
3. Прямий банківський переказ через клієнтбанк (рахунок фізособи 2620, приват того не хоче робити поки не позвонити і не поматюкатись, вартість перказу залежить від вашого банку)
4. будь-який Ай-бокс(безкоштовно)
5. дати мені, я закину.

координати для проплати дам в ПП чи по телефону, всі внески обнародую тут (крім анонімних)


--- Цитата: Kritik від 19.04.2012, 20:32:43 ---можу поговорити завтра з однією з найбільших фірм в Тернополі, за спонсорство(чи меценатство) цієї події, думаю для них вказана сума - не гроші, а повішати якийсь їхній банер не площі - також не проблема, я думаю?

--- End quote ---
для фірми може бути проблемою виведення грошей внікуда, тому вони можуть скинути платіж на мій 2620 під якись смішний договір, наприклад реклами+15% які я віддам в податкову. Або на якогось ПП 2-3го типу (я знайду такого якшо тра) за якусь малоцінку(розхідник) шоби не бадатись з бухгалтерією... на АВТ чи іншу орг. не вийде так як будуть ті ж бадання шо і з міськрадою.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version