Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (10/29) > >>

peppermint:

--- Цитата: teodor4ik від 07.05.2012, 11:35:00 ---доречі, фінансів вже хватає, але шото ніхто за ними не звертаєтья, а лишилось, то менше 2х тижнів...

--- End quote ---

Точно. Ще ж треба надрукувати рекламки. Є по ходу пропозиція. В парку Шевченка, гідропарку повно народу на роверах. Ось їм вже можна роздавати рекламку. І тоді шприхалів повинно побільшати. На рекламці треба обов"язково надрукувати адресу сайту шприхи. Я готовий долучитися до роздавання рекламок.

Kritik:

--- Цитата: teodor4ik від 07.05.2012, 11:37:27 ---Походу 27го вроде стартує 100 за 24 пішохідка і під неї планується 100 за 10 вело. я так поняв ідеологічно це те саме.

--- End quote ---

оце правильно і класно :)

а вот на рахунок 20 числа... дійсно... стільки всього.....
і головне Драг в Аеропорту, я думю шо більшість активних молодих жителів міста будуть там.... :(

A.F.C.:
скіль часу триває той "ДРАГ" і коли він починається?

Yanek:

--- Цитата: Pavlik від 07.05.2012, 15:36:01 ---нє, то не тру
короче 20 числа буде етап кубка України по велотріалу в Славуті.троха тріалістів поїдуть туда(можливо і я в тому числі))
доречі 20 числа також драг в Тернополі, багато людей підуть на нього!
старі тріалісти можуть виступати і хз звідки в тебе такі новини!про молодших також не правда, є люди які хочуть покататись на велодень!

--- End quote ---

Супер! якщо то не тру - то ми тільки раді! чого ж не зголошуєтеся. зараз наберу..

Yanek:
Звязався з Павліком. він нас всіх порадував - тріалісти нікуди не ділися:))

Щодо грошей: зараз маємо трабл з тим що на 12 годину міськрада задумала якусь траурну процедуру біля Музею політвязнів (біля пошти). Відповідно не хочуть щоб їм щось бамкало. 9 числа маю здибатися з тріалістами і з заступником мера щодо того дня. відповідно 10 можна буде сформувати афішку і всьо чотко надрукувати


Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version