Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (26/29) > >>

Антон Одобецький:

--- Цитата: Andy від 18.05.2012, 17:48:17 ---Наклейки роздруковані і є в мене в досить великій кількості.

--- End quote ---
Які наклейки? Наклейки велодня? Ті що розроблені Тудеєм я роздрукував і це входило в бюджет велодня.

teodor4ik:

--- Цитата: Антон Одобецький від 18.05.2012, 20:26:04 ---Які наклейки?

--- End quote ---

--- Цитата: teodor4ik від 18.05.2012, 17:42:29 ---кіка десятків шприхонаклейок

--- End quote ---


--- Цитата: Andy від 18.05.2012, 17:48:17 ---Наклейки роздруковані і є в мене в досить великій кількості.

--- End quote ---
я не хвастаюсь, а обіцяю принести... то різні речі :) крім того в мене їх дофіга видів, кольорів і розмірів (залишки різних тиражів)

A.F.C.:
бл.... х.з чи вийде завтра приїхати :'( Один на весіллЄ йде, другий на ЗНО, а третій(той шо має машину) сьоні подзвонив і сказав, що в нього постЄльний режим, бо  скосила якась болячка. Якщо зранку в автобус ще реально запхатись, то ввечері шофер і пасажири 100500% пошлють мене ... їхати ровером до дому)

teodor4ik:

--- Цитата: A.F.C. від 18.05.2012, 21:28:34 ---бл.... х.з чи вийде завтра приїхати :'( Один на весіллЄ йде, другий на ЗНО, а третій(той шо має машину) сьоні подзвонив і сказав, що в нього постЄльний режим, бо  скосила якась болячка. Якщо зранку в автобус ще реально запхатись, то ввечері шофер і пасажири 100500% пошлють мене ... їхати ровером до дому)

--- End quote ---
якшо не боїшся крокодилів і 15км. пробігу, то можна попробувати мого спутника забрати зі шроту за містом(ненене він там як черговий транспорт).

A.F.C.:
Та я якраз свого коня підкував трохи злоснішою ґумою, щоб в  КК гонитві взяти участь.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version