Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (21/29) > >>

Антон Одобецький:
Усі бажаючі до поклейки будьте готові на понеділок-вівторок. Зараз погоджується дозвіл на це у міськраді.

teodor4ik:
звонив якийто чудік з велокраїни, казав шо передадють 21го відповідні журнальчики для роздачі на велодні :D

на наше 19те жутко огорчилса.... але так си стало... тобто 150 журналів будут в мене, потім придумаємо шо з ними робити.

Антон Одобецький:
УСІМ!!! УСІМ!!! УСІМ!!!
Хто має бажання розповсюджувати афіші, завтра я буду роздавати їх волонтерам. Мене можете знайти за адресою бульвар Шевченка, 9 (центр Євростудій). Попередньо зателефонуйте до мене (0506113558, 0974561478).
Афіші будуть роздаватися для поклейки у під'їздах та роздачі магазинам та організаціям. Розклейка по стовбах, деревах та інших несанкціонованих місцях заборонена!!!
Щодо поклейки на рекламні тумби буде повідомлено пізніше.

Також приєднуємося до групи http://vk.com/event38897656. Хто може, пропіарте її серед друзів. Хто може, створіть щось аналогічне у інших соціалках.

Yanek:


Повністю Бойова листівка.
Є прохання брати їх в Антона і через знайомих домовлятися про розклейку у всяких там центральних магазинах, офісах з видом на прохідні вулиці і.т.п

Наразі дозволу на розклейку по тумбах немає, але думаю завтра він буде.
Зараз міська рада дуже серйозно то все регламентує.
При поклейці прошу ліпити ті афіші на вільне місце а не заклеювати афіші подій, які мають відбутися.

Pavelko:
то якого велодень 19 чи 20?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version