Загальний > Забави роверові

Велодень 2012 19 травня

<< < (3/29) > >>

Антон Одобецький:
Сьогодні буду говорити щодо розклейки реклами у тролейбусах.

worm:
Що семе із апаратури потрібно?  Я так розумую, активну акустичну систему мікшерний пульт і мікрофон, плюс ще щось для фонової музики

Yanek:

--- Цитата: worm від 20.04.2012, 11:22:13 ---Що семе із апаратури потрібно?  Я так розумую, активну акустичну систему мікшерний пульт і мікрофон, плюс ще щось для фонової музики

--- End quote ---

певне десь так. ну якщо був попередні рази то знаєш що там було. ми ж тут мало хто експерти щоб знати перелік техніки:( щоб був мікрофон, колоночки, і щоб музика грала - то так по простому скажу. Думаю то десь співпадає з тим описом що ти дав. підключку будемо просити в театру.

Yanek:

--- Цитата: teodor4ik від 20.04.2012, 09:55:28 ---давайте я не буду палити на загал свої картрахунки? якщо хтось готовий туда шось кидати, то це можна зробити через:



--- End quote ---
ІМХО не проблема ті 12 чи 16 цифр номера карточки написати. Чи є загроза що тебе хтось надурить знаючи їх?
Я про той варіант що може тебе хтось не знає - то переписав би ці цифри, тай закинув через любий айБокс. а то дзвони, пиши ПП пояснюй хто ти. - ускладнення.

і Ще одне. перенеси плз цю штуку в окрему тему. Воно місця не займає - але кожен зможе по грошах швидко зорієнтуватися скільки від кого надійшло, а не вибирати між дописами на іншу тему.

Yanek:

--- Цитата: Володимир від 20.04.2012, 09:33:22 ---То ж якщо буде заїзд в суботу на виставку - кажіть. Треба повідомляти управління, щоб рекламувало подію.

--- End quote ---

Ну я так розумію що КК в суботу зарубали, а от проти заїзду на виставку - то ніхто нічо проти не мав.
Скажи, о котрій годині це все відбуватиметься, і о котрій годині туди б варто було приїхати?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version