ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

чудо-юдо маде ін СПУТНІК

<< < (8/10) > >>

kolibri:
прийми мої щирі співчуття. підозрюю, тобі попала модель 90-х років, тоді багато чого було таким поганим

teodor4ik:

--- Цитата: kolibri від 06.05.2012, 18:29:55 ---прийми мої щирі співчуття. підозрюю, тобі попала модель 90-х років, тоді багато чого було таким поганим

--- End quote ---
ммм... скорше кінець 80х... дада, я такий старий...

kolibri:
якраз той період я і мав на увазі,це була перебудова і т.д.зарплат не платили, інфляція... є одна історія того часу як мужик купив нового москвича, той шо під жигуль 9 зроблений, і за місяць часу мотор заклинив, а на клапані було вигравіювано -"яка зарплата - така робота". то був серйозний прикол. хоча в 87 мені купили аіст маленький - бомбезний ровер був... просто класика

Erazel I-st:

--- Цитата: kolibri від 06.05.2012, 20:41:43 ---якраз той період я і мав на увазі,це була перебудова і т.д.зарплат не платили, інфляція... є одна історія того часу як мужик купив нового москвича, той шо під жигуль 9 зроблений, і за місяць часу мотор заклинив, а на клапані було вигравіювано -"яка зарплата - така робота". то був серйозний прикол. хоча в 87 мені купили аіст маленький - бомбезний ровер був... просто класика

--- End quote ---
Ну незнаю. Мені в 97 купили Аіст(великий, такий як україна), то я на ньому вишивав до 2003. ПРичому без серйозниз поломок. Тільки раз міняв задню втулку і все. Тед, ти маєш його ще памятати, зелений такий  :)

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 07.05.2012, 09:56:01 ---Ну незнаю. Мені в 97 купили Аіст(великий, такий як україна), то я на ньому вишивав до 2003. ПРичому без серйозниз поломок. Тільки раз міняв задню втулку і все. Тед, ти маєш його ще памятати, зелений такий  :)

--- End quote ---
а якраз ММВЗ тоді по накату ше працював нормально... у всьому шо ставалось з моїм аїстом я був винен виключно сам.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version