Загальний > Забави роверові

19.05.2012. 200 км Львів AUDAX CLUB PARISIEN

<< < (3/6) > >>

Ruslan 75:

--- Цитата: A.F.C. від 06.04.2012, 15:35:37 ---Руслан, 50% в один бік, то є 100% в дві сторони! Назад то ж тре буде вернутись! Тай якщо не помиляюсь, то маршрут має бути по колу :)

--- End quote ---


та туда електричкою , або хлопці заказують бус, але ще точно незнаю чи поїду, бо ці двоє точно їдуть
на гірському їхати сам знаєш як вроді комфортно, але швидкість ненадто.
та й не знаю яка там траса, але певно що треба взяти і проїхати - думаю буде цікаво.

дякую за математику )
(між іншим от мало смайлів тут а то хотів тобі тоже щось в цьому дусі)  *hurray*

AV:
2011р. звіт сумчан:  http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=2122&start=0

teodor4ik:

--- Цитата: CoRacK від 06.04.2012, 16:01:58 ---Перший раз чую, що Велодень має бути 20 травня. *johndoe*

--- End quote ---
*facepalm*
читай форум... тут все написано...

CoRacK:

--- Цитата: teodor4ik від 06.04.2012, 21:03:57 ---*facepalm*
читай форум... тут все написано...

--- End quote ---
Я все розумію, але якщо все вирішено, то чого не написати того хоча б в першому пості. А то поки найдеш, аж на 3 сторінці посередині знайшов ту дату :D.

Навіть якщо так, то на Велодні, особливого фізнавантаження і не буде. Якщо мені не поставлять чергування на роботі на 19.05.12, то катнуся марафончик на найнері :).

P. S. В голосуванні травнем і близько не пахло *No*.

teodor4ik:

--- Цитата: CoRacK від 06.04.2012, 23:44:38 ---P. S. В голосуванні травнем і близько не пахло *No*.

--- End quote ---
ммм... організатор АВТ, а не автор голосування...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version