Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

тра допомоги опитного електронщега

<< < (5/7) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: Vintage від 24.03.2012, 16:59:46 ---Звідкіля то є? Якщо true то треба понапрягатись і знайти парочку з буковкою Y.

--- End quote ---
вони точно оба трупи? бо 2390у є, а 1560у хрентам

Vintage:
Оба мертві, один повністю інший наполовину але - мертвий.

teodor4ik:
крик душі :D

--- Цитувати ---Vintage

Re: А-А-А-А-А-А
« Одержувач: teodor4ik : 28.03.2012, 01:37:50 » Те що ти описуєш A spk +B spk це скидання налаштувань AVR до заводських установок, якщо в разі чого не ініціалізується процесор. Процесор я так розумію ініціалізується, тому що до виходу в режим захисту проходить близько чотирьох сек. протягом яких проц і опитує всі присутні пристрої в системі. В самому кінці він опитує комірки (ячейки) захисту по каналу "protect". Якщо немає лог 1, він - хрен запустить то всьо - вирубає. На рахунок відсутності постійної напруги на виході - я дико погнав собі міряючи її на відключених !!! релюхами вихідних клемах   , то я пізніше догнав як я з тим прорахувався, адже лише після повної та успішної ініціалізації, процесор в кінці підключає виходи каналів до вихідних контактних колодок на задній панелі (де я міряв), до яких під'єднуються АС. Не сцо, завтра, тобто сьогодні поміняю той резистор (до речі попередній згорений був на самій платі вихідного підсилювача лівого фронтальнлго каналу ,той що я раніше писав що там вихідні транзистори хтось паяв; а тепер згорений резистор виявився в тому-ж таки лівому фронтальному каналі але на іншій платі попереднього підсилювача, тобто того що розкачував вихідний, через те я тепер правильно міряючи прямо на платі і спопстерігав на виході цього каналу постійну напругу а захисть - не дремлет, і проц в кінці каже "а шиш вам".) Короче поміняю той резистор і ше пощупаю  плату, бо реально закохує то всьо впихати в корпус підєднувати і дивитись чи працює, а потім знов то всьо розкорочувати, розкручувати знімати ті плати щоб витягнути ту основну з радіаторами.
--- End quote ---

Vintage:
Мля, повідомлення було приватним а Тед ... порушив права людини  :'( :D :laugh: :D І ніфіга він не запустився, треба було пальці схрещеними тримати, і то не лише на руках, а на ногах - також. Тед про ноги мабуть - завтикав  :D

teodor4ik:
я даж пиписку на вузол завязав

 *party*

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version