Голосування

Чи готові Ви платити за професійне сервісне обслуговування?

Так,я маю обмаль часу і краще більше заплачу і буду впевнений в якості проведеної роботи
16 (34%)
Ні,мій фінансовий стан змушує ремонтувати все самому,лише в крайньому випадку звертаюсь до майстра
7 (14.9%)
Ні, фінанси дозволяють але більшість робіт з обслуговування я здатен виконувати сам. Звенусь в крайньому випадку
20 (42.6%)
Я профі,в мене є спонсори і своя команда механіків
4 (8.5%)

Всього голосів: 47

Тема: Чи потрібна Тернополю професійна веломайстерня ?  (Прочитано 24115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 21.03.2012, 21:35:30 »
ок, давай тоді повернемось до теми, якшо ти ще раз прочитаєш мої повідомлення вище, то можеш замітити, шо я задав тобі два запитання, доречі по темі, на які ти не відповів.
GO HARD OR GO HOME!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 21.03.2012, 21:41:57 »
то чим ці чотири сторінки на форумі переливання з пустого в порожнє допоможуть в її виршені? не тратив би краще свій дорогоцінний час на писанину, а сам зробив свій дорогий ровер, і не треба писати про брак часу, якшо знаходиш час кататись і флудити на форумі то можеш знайти і це
підтримую.  Пролистав чотири сторінки і так і не дійшов єдиного висновку на рахунок мети створення цієї теми. Автор, ви хочете відкрити веломайстерню і вивчаєте попит, чи просто пофлудити?  Всі і так знають, що в когось є необхідність в веломайстерні, а хтось сам любить "єб...кохатись" зі своїм алюмінієм і якщо ви не збираєтесь вирішувати цю проблему чи хочаби запропонувати шляхи її подолання, то все написане вище є пустим балаканням, яке вже в не в одній темі обговорювалось.   П.С. забув додати на рахунок "ХОЛОВТЕЧ" на скільки мені відомо то це не КЛЮЧ, а назва технології чи конструкції пустотілих шатунів які бувають як під квадрат так і під окталінк і щоб їх зняти тре купити ключ за 15 грн на базарі 8)
« Останнє редагування: 21.03.2012, 21:52:30 від A.F.C. »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 21.03.2012, 22:18:36 »
...щоб зробили добротно то я взагалі не знаю яку румбу треба танцювати.

як казав один іносранец: шо у вас за країна... хош за шось розракуватись, стань біля віконечка раком, в банк? раком... а магаз? раком... сигарети? раком... я прийшов з баблом!!! то вони мають раком стояти!!!

по темі... скоро має бути окремо веломайстерня, але всю правду поки не скажу.. 

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 21.03.2012, 22:27:35 »
Погоджуюсь на рахунок підняття питання і не не давання власних роздумів як це долати, я веломайстерню точно не відкрию бо я хоч і їздок з 6ти річним стажем але не веломеханік, а займатись самотужки тим у чому ти нічого не розумієш це гибла справа, але можливо тема дасть комусь "харчування" на роздуми щоб дійсно відкрити суто веломайстерню, в якій(на мою думку) буде можливість повного ТО (не базарного)велосипеда + при необхідності в майстерні зможуть щось десь специфічне дозамовти і якось +- оперативно привезди і поставити, також при неохідності щось просвердлити або доточити(ну фрізіровка то вже закруто походу), но наявність болгарки в майстерні імхо має бути, сувора критика шприхарів мені вкрай зрозуміла, я вже писав.., тут на шприсі люди які мають руки, але повірте шприхарі це макс 7% від всіх велосипедистів міста решта 93% мають купу гемора і не знають як його рішати(в мене до прикладу пару знайомих на мерідах і гаінтах які хочуть вже міняти до прикладу стокову тору на пайка і тп, і вони тупо не знають з чого почати і куда звернутись. Факт лишається фактом, в С+ черги РБ черги в будці черги. і ходити з колесами(припустім) кожен день в район базару і слухати "завтра" не всім по приколу. З своїми конями я раду дам, добре що знайомий з Андрієм і маю його номер телефону і знаю що він зробить все найкращим чином, або попрошу ще одного ветерана)) який зара щось з того збився але теж має золоті руки(але не впевненний що має весь інструмент, тре звонить), хтось з них точно обріже і гарно прокачає гідру і заляє масла в пайка і поміняє ніпеля на колесі, дюру в аморті когось попрошу зі станком щоб пробили, решту вже походу обрізане прокачане зберу сам. Тему можна закривати якщо вона для когось дуже флудова і безмістовна.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 21.03.2012, 22:29:30 »
"ХОЛОВТЕЧ" на скільки мені відомо то це не КЛЮЧ, а назва технології чи конструкції пустотілих шатунів які бувають як під квадрат так і під окталінк і щоб їх зняти тре купити ключ за 15 грн на базарі 8)
мався на увазі трубчатий вал шатунів і зовнішня каретка шо в шимано є х-т2... а взагалі холовтеч=пустотілий, у шимано 1й холовтеч був на окталінках, на квадраті шось не пригадаю...

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 21.03.2012, 22:33:10 »
Я не знаю хто про який ключ, я про цей http://www.ebay.com/itm/89515-FORCE-CYCLING-BIKE-HOLLOWTECH-II-BOTTOM-BRACKET-TOOL-AXLE-TOOL-/170787881969?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c3c043f1  і в тернополі я його знайти не міг, тема точно вже пішла у флуд )))

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 21.03.2012, 22:45:24 »
...відкрити суто веломайстерню, в якій(на мою думку) буде можливість повного ТО (не базарного)велосипеда + при необхідності в майстерні зможуть щось десь специфічне дозамовти і якось +- оперативно привезди і поставити, також при неохідності щось просвердлити або доточити(ну фрізіровка то вже закруто походу), но наявність болгарки в майстерні імхо має бути...
дядьку, особисто я в дискусії на вашій стороні, таяк вважаю шо кожен має робити свою роботу, і якшо складання ровера займе 3 дні - я фактично просру свою з/п за ці ж 3 дні, краще я їх віддам майстру і він то зробить за день.

але, але, але... переборка ашана 150 грн. дорого? неа... якшо ригнути, перебереш за день 2і шт.. за місяць 50 = 7500 грн. для підвалі заіпца для того шо ти пишеш куй... реально воно би мало вартувати 300 грн... але хто ж стільки дасть? ніхто... АЛЕ перебрати бренда скорше і легше ніж іржаве корито... тобто ровер за 1000 переборка 300, за 5000 - 200... поясни це комусь... тому і крутять дома...

привезти зіпи не проблема, проблема час доставки.

шось доточити? малореально... просто повір шо так є... я пробував 6061 (АД-33) люмінь найти в трубах... угадай результат? хромоль? тоже... різати з ДТ16 і чугуна? сраний токарник від 1к$ фрезер по люміню від 5к$... хто, коли, чим і як його відібє?

специфіка законів нашої країни така шо бізнес - це купіпродай, виробництво і сервіс в жопі

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 21.03.2012, 22:46:04 »
Я не знаю хто про який ключ, я про цей http://www.ebay.com/itm/89515-FORCE-CYCLING-BIKE-HOLLOWTECH-II-BOTTOM-BRACKET-TOOL-AXLE-TOOL-/170787881969?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c3c043f1  і в тернополі я його знайти не міг, тема точно вже пішла у флуд )))
знаю не менше 3 таких :)

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 21.03.2012, 23:04:00 »
таяк вважаю шо кожен має робити свою роботу, і якшо складання ровера займе 3 дні - я фактично просру свою з/п за ці ж 3 дні, краще я їх віддам майстру і він то зробить за день.
золоті слова і не тільки примінимі до моєї ситуаціїї, + до того всього ще треба матий той інструмент і знання, що саме важливе, я багато чого робив сам і не зовсім правельним інструментом і тепер про це жалкую, і тому до вилки я не полізу навіть при наявності часу, те що Україна в жопі по сервісу то по замовчуванню, але на мою думку саме у нашому місті попит (на велоремонти) перевищує пропозицію, і про це просто говорять ті "черги" про які я говорив, я 3 роки назад ходив впршував і чекав в будці щоб зашприхували, сам розраховував довжину шприх щоб зібрати колесо, за 3 роки роверів стало в 4 рази білше(як мінімум) а по мастерням відкрився тільки один С+ і то вони походу більше позиціонуються як магазин а не майстерня.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #69 : 21.03.2012, 23:24:46 »
саме у нашому місті попит (на велоремонти) перевищує пропозицію
все тойже бред... шприховка колеса 30-50 грн. ти даш 100 шоб без черги? неа... тобто той хто попросить 100 бде без роботи, а за 30 і далі буде черга в будці, а створити конкуренцію зможе тільки інша будка. або стєчкін дома.
спитай наприклад скільки станків в тернополі? я знаю 6... а скільки тензометрів(міряти натяжку)? 0!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #70 : 22.03.2012, 07:39:42 »
мався на увазі трубчатий вал шатунів і зовнішня каретка шо в шимано є х-т2... а взагалі холовтеч=пустотілий, у шимано 1й холовтеч був на окталінках, на квадраті шось не пригадаю...
Ну холовтеч1 був і під квадрат - у мене були ДЕОРЕ пустотілі під квадрат на гібриді. Що до того "і знає що таке холовтеч" то ті хто в темі ітак поняли що мова  про ключ під каретку
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #71 : 22.03.2012, 07:44:00 »
Я не знаю хто про який ключ, я про цей http://www.ebay.com/itm/89515-FORCE-CYCLING-BIKE-HOLLOWTECH-II-BOTTOM-BRACKET-TOOL-AXLE-TOOL-/170787881969?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c3c043f1  і в тернополі я його знайти не міг, тема точно вже пішла у флуд )))
А от це вже показує твою замкнутість і лінивість. Якби сидів на шприсі то б знав що такий ключ є в мене, кому треба то брали(я даю ну дуже неохоче і то лиш на пару днів, але як сильно треба то все ж даю) і віддавали токарю щоб він зробив по ньому копію  :). Якби не був замкнутий  ::) то б з нав що такий ключ вже є в багатьох людей і хтось би тобі й дав на пару днів. Недавно сказ собі заказував і ключ під шатуни шімановські, то й я замовив собі 2 штуки, десь та тема була. Тобто якщо трішки сидіти на форумі вечорами то часто можна щось корисне вицепити  :).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #72 : 22.03.2012, 07:47:38 »
ок, маргаритка, давай тільки менше пафосу, повір ти переоцінюєш свій байк, суті проблеми я не розумію?
Спіріт, хватить тролити  :). Шкварок говорить не про себе, а більше про людей в яких є гроші на дорогі велосипеди, але через занятість нема часу ті велосипеди крутити - грубо кажучи про середній клас бізнесменів  :), таких собі дядьків з пузами, для яких ровер одня з цяцьок і далеко не на першому місці.
 2Шкварок: А вот те що твої знайомі хочуть міняти Тору на Пайка якось двозначно. Якщо їм треба Пайка значить вони катають ну зовсім не КК, чи вони просто почули що пайк рахується кращим і собі захотіли? Бо якщо людина дійшла до того шо їй треба пайка то вона явно не катається лиш по вихідних містом. А навпаки катається активно і ровер для неї далеко не на останньому місці .Тобто вже давно мала б орієнтуватися як і що міняти. Але все такеи фраза "міняти Тору на Пайка" в мене викликає усмішку в контексті категорії тих людей за які ти згадував в цій темі. Ну бо 90% що вони навіть незнають чим тора відрізняється від пайка крім матеріалу ніг  :D.
« Останнє редагування: 22.03.2012, 07:52:04 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #73 : 22.03.2012, 07:48:24 »
Я не знаю хто про який ключ, я про цей http://www.ebay.com/itm/89515-FORCE-CYCLING-BIKE-HOLLOWTECH-II-BOTTOM-BRACKET-TOOL-AXLE-TOOL-/170787881969?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c3c043f1  і в тернополі я його знайти не міг, тема точно вже пішла у флуд )))
ключ для каретки)))) таааак ніхто такого ніколи не бачив :D:D:D:D:D
з вищепрочитаного я так розумію шо автора теми не влаштовують терміни роботи, хоч він навіть не взнавав їх, а вирішив спочатку поділитись своєю "проблемою" на форумі, шо тут можна сказати, якшо не можеш домовитись з майстром чи почекати то це особисті проблеми кожного, зі згаданих тут технічних проблем в тернополі все рішаємо на відміну віт такого як наприклад торцювання каретки чи рульової що наврядче можна зробити десь в тернополі, а купляти самостійно дорогий ключ для одної процедури не розумно.
Якшо всім так подобається пускати соплі на тему "ой так погано, нічого нема, ніхто нічого не знає і не вміє" то будь-ласка, не буду більше заважати.
GO HARD OR GO HOME!

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #74 : 22.03.2012, 07:49:58 »
Спіріт, хватить тролити  :). Шкварок говорить не про себе, а більше про людей в яких є гроші на дорогі велосипеди, але через занятість нема часу ті велосипеди крутити - грубо кажучи про середній клас бізнесменів  :), таких собі дядьків з пузами, для яких ровер одня з цяцьок і далеко не на першому місці.
дякую підняв мені настрій зранку
GO HARD OR GO HOME!