ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій Mustang 06

<< < (13/17) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: A.F.C. від 01.03.2012, 22:30:26 ---Що що, а проколів минулої осені за період жовтень-листопад я мав більше ніж за все життя)))

--- End quote ---
в мене є купа свідків (крім неоні)... шо я ніразу, ні в кого на очах колесо не пробив... навіть на недокачаній 32ці з однослойкою і скотчом замість фліпера по бетонці і колдобобинах...
зато цепок порвав і  шатунів погубив більше ніж достатньо.

A.F.C.:
сплюнь три рази через ліве плече)))

ігорко:

--- Цитата: Kostantin від 01.03.2012, 00:16:31 ---яка ж вага цього чуда?)самі шатуни десь певно біля двох кг важать(((бачив кілька років назад їх на базарі  і здуру купив на свій старий велосипед,так вони були наче пласилінові(можливо помиляюсь,але дуже вже подібні.
а загалом підвіска мабуть не гірша ніж в звичайному ашані,тільки ціна  і як на ашан має бути:)

--- End quote ---

підвіска робе прекрасно 100 раз караще базарного велика шатуни ном негнуться

Andrizzio:

--- Цитата: ігорко від 01.03.2012, 23:10:33 ---підвіска робе прекрасно 100 раз караще базарного велика шатуни ном негнуться

--- End quote ---

шатуни то не гнуться, а та їх імітація базарно-китайська - то аж страшно тиснути на педалі.

ігорко:

--- Цитата: A.F.C. від 01.03.2012, 23:09:32 ---сплюнь три рази через ліве плече)))

--- End quote ---
  в мене недавно колесо встрілело так шо то  неййого ската роздерло 8 чи 9 см а камера всеравно шо пес погриз

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version