ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій Mustang 06

<< < (12/17) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: spirit від 01.03.2012, 18:06:22 ---та шо ти ніхто нічого не знає крім тебе, якшо ти такий обізнаний то скажи на яких байках є захист ротора крім ляпєра і мотокросових байків,

--- End quote ---
Чесно зізнаюсь - непамятаю, так як бачив то ще в році 2007.

--- Цитата: spirit від 01.03.2012, 18:06:22 --- і де я писав шо то мій патент?

--- End quote ---
Ти писав що захист перекидки така ж непотрібна річ як захист ротора і т.д.
Так що не будь другим Стєчкіном. Той всі ровери судив з точки зору шосера, а ти судиш з точки зору дх. Забуваючи що в різних типів і умови експлуатації різні.

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 01.03.2012, 19:51:43 ---Ти писав що захист перекидки така ж непотрібна річ як захист ротора і т.д.

--- End quote ---
я підпишусь... в мене ше жодна перекидка не вмерла від удару... і хоча захист маю ідея десь його приліпити ніразу не прийшла (в класичному ровері)
важко змоделювати ситуацію коли та хрень поможе. Хоча не виключаю що саме з торнеем вона може мати зміст - шоб гілка в лісі не завернула його в шприхи...

A.F.C.:
Я не раз ламав перекидку в лісі від гілки. Ламались правда не дорогі. Перед початком сезону 2011 встановив перекидку ХТ і буквально через пару метрів лісової стежки мені попала гілка яка і цю перекидку без пробле зігнула, але деформація була незначна тому, що тепм їзди був прогулянковий і я встиг зупинитись.  Гілка була товщиною прибл 2- 2,5 см ще й суха.  Так що аргумент  неякісної перекидки відпадає.  І так як до своєї рами я НІДЕ не можу знайти запасного пєтуха то такий захист хоч і виглядає "не кошерно" але буде доречним, бо зламавши пєтух я буду без рами((  Стається таке коли їдеш по не втоптаній лісовій стежці колесо з легкістю переламує гілку навпіл  і одна з половинок  виведе БУДЬ ЯКУ перекидку з ладу. як правило гнеться лапа. Можливий варіант коли велосипед просто паде на бік перекидки Тоді, в залежності від положення перекидки пошкоджується або пєтух або перекидка або все разом... Висновок: кожен для себе вирішує чи варто той захист встановлювати, але заперечувати, що він не запобігає певним пошкодженням не варто. Інше питання які саме захисти використовувати і як їх кріпити(захисти і типи кріплень їх до рами є різні)

teodor4ik:

--- Цитата: A.F.C. від 01.03.2012, 21:17:00 ---заперечувати, що він не запобігає певним пошкодженням не варто.

--- End quote ---
я лише стверджую, що умови коли перешкода достатньо сильна шоб його було ВЖЕ було треба, але ще не розносило все гуртом, коли його ВЖЕ НЕ треба попадаються дуже рідко...

... і да!!! я тільки раз за 4 роки пробив колесо, але це ше не повод не брати в дорогу латок... як казав вінтаж, це як шолом... я падав 4 рази і всі без шолома (з головою все добре без змін), а коли в шоломі, то хоч би разок впав...

A.F.C.:
Що що, а проколів минулої осені за період жовтень-листопад я мав більше ніж за все життя)))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version