ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій Mustang 06

<< < (11/17) > >>

teodor4ik:

--- Цитата: spirit від 29.02.2012, 23:33:05 ---тут ти переоцінив....

--- End quote ---
Там є коромисло отже це багатошарнірка інша стправа шо шарнірів не 4, а 3... тобто працювати воно при абсолютно жорсткій рамі НЕ буде, але працює за рахунок пружної деформації пера, тобто як в софттейлі. Конструкція цікава тим шо посуті тут 2 пружини, але рано чи пізно воно вломиться... скорш за все на місці сварки біля дропаутів(на шві метал втрачає пружність).

легенда...
червоний - розжата підвіска
зелений - зжата (зверху "!" де несходження)
синій - так би мало бути шоб підвіска стала людською (типу ФСР)

spirit:

--- Цитата: teodor4ik від 01.03.2012, 15:39:30 ---Там є коромисло отже це багатошарнірка інша стправа шо шарнірів не 4, а 3... тобто працювати воно при абсолютно жорсткій рамі НЕ буде, але працює за рахунок пружної деформації пера, тобто як в софттейлі. Конструкція цікава тим шо посуті тут 2 пружини, але рано чи пізно воно вломиться... скорш за все на місці сварки біля дропаутів(на шві метал втрачає пружність).

--- End quote ---

я знаю як можна описати ту конструкцію, можна простіше ніж ти це написав, я би назвав її повний провал

--- Цитата: Erazel I-st від 01.03.2012, 15:10:15 --- Ну просто коли я катав на велосипеді з тим захистом ти ще в школу ходив, ясно що ти застати неміг. Хоча брешу, такий захист у мене і на Спрінті стояв.  І їздити не обовязково ектримально, достатньо невдало від собаки чи перехожого увернутися щоб задіти правим бортом якусь велику херню на землі, і все, прощай перекидка або "пєтух". Доречі Трамп так і вломив свого пєтуха на спеші - гілка влетіла в колесо, колесо прокрутилось і гілкою виломало перекидку. Так що не пиши якщо до кінця невпевнений, моя тобі порада.
 А зняв я той захист бо на РМ його небуло куда вішати.

--- End quote ---
про шо ти взаглі говориш? хочеш мене переконати шо той непотріб чогось вартий? чи про то шо перекидку можна зламати? якшо тобі так подобається то бери став собі, хтось не дає чи шо, а заодно ше захист на ротора собі замути, на тормозні ручки шось придумай, на манетку, як зробиш я тобі ше підкину якісь ідеї, дерзай, тільки не тошни тут про необхідність тої шняги

Erazel I-st:
Ех, коли ж ти вже навчишся писати культурно?  :'(
 І доречі захисти на ротора вже давно випускаються, а те що ти про них незнаєш не відміняє факту їх існування.
 Хстаті, чого зразу непотріб? бо ти його невикористовуєш? Ну якщо ти навернешся то погнута перекидка буде одною з найменших проблем. А от для умов покатушок в місто то удари по перекидці мають місце. Так що не будь так вже "безапеляційним"

spirit:
та шо ти ніхто нічого не знає крім тебе, якшо ти такий обізнаний то скажи на яких байках є захист ротора крім ляпєра і мотокросових байків, і де я писав шо то мій патент?

Vintage:
 Розумію вас -  зима, покотеньки не такі часті як влітку, енергії нема куди подіти. В мене на одному ровері захист стоїть після того, як я перекидку нехило об бетонну загорожу що закривала проїзд автомобілям, подер. А ще в одній з поїздок в Микулинці, мій друг ненароком в одному з сіл навернувся на купі щебеню і я вже гадав що він пішкарусом до Тернополя піде. Але помучившись з пошкодженою перекидкою 15 хв. ми рушили на роверах.
  Не знаю як там в лісі, але при інтенсивній дорожно-шоссейній їзді захист часом стає у пригоді. Це як шолом - ніколи не знаєш коли впадеш... інакше - підстелив би!  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version