ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій Mustang 06

<< < (9/17) > >>

Erazel I-st:

--- Цитата: spirit від 28.02.2012, 19:54:01 ---більш непотрібну запчастину ніж той захист перекидки тяжко придумати

--- End quote ---
А тут ти в корні неправий. Самого два рази такий захист виручав- приймав на себе черкающий удар(раз задів гілку в лісі, а раз до високого бордюру потер). Якби небуло захисту то велика ймовірність що могло б вивернути перекидку.

Erazel I-st:

--- Цитата: teodor4ik від 28.02.2012, 20:18:05 ---а я не раз долбався перекидкою об бардюри... і нічо їй не є... то рятовання ефмерне...  краще було стратитись на людську перекидку.

--- End quote ---
А мені хватило раз влетіти в кут бордюра щоб перекидку розвернуло у всі сторони

Erazel I-st:

--- Цитата: ігорко від 29.02.2012, 19:23:41 ---чого так кажеш шо старання марні обгронтуй і я не слабий на голову шо буду купляв велик за 5 штук як я маю можливість зробити так як мені потрібно

--- End quote ---
А яка вага твого агрегата? Та й сумніваюсь я що ти нормально розрахував в підвісці прогресію і т.д.
Для початку я б радив ознайомитися з такою програмою як Linkage2. Там досить добре проілюстровані всі підвіски і можна на графіках поспостерігати особливості їх роботи. А тоді вже пробувати проектувати. Хватить того що Позітів зварив раму на 25 кіло і прогресією десяти рам в одній   :D. так що я б радив все  ж його слухатися, він вже набив собі неодну шишку. Теж йшов методом спроб і помилок, але все ж на критику нормально реагував

ігорко:

--- Цитата: Erazel I-st від 29.02.2012, 20:21:32 --- А тут ти в корні неправий. Самого два рази такий захист виручав- приймав на себе черкающий удар(раз задів гілку в лісі, а раз до високого бордюру потер). Якби небуло захисту то велика ймовірність що могло б вивернути перекидку.

--- End quote ---
хороша річ я був падав разок то защіту так поуродувало шо я її потім рівняв і варив але не на цему велику а на іншому його в мене якась сука стирила

ігорко:

--- Цитата: Erazel I-st від 29.02.2012, 20:35:02 --- А яка вага твого агрегата? Та й сумніваюсь я що ти нормально розрахував в підвісці прогресію і т.д.
Для початку я б радив ознайомитися з такою програмою як Linkage2. Там досить добре проілюстровані всі підвіски і можна на графіках поспостерігати особливості їх роботи. А тоді вже пробувати проектувати. Хватить того що Позітів зварив раму на 25 кіло і прогресією десяти рам в одній   :D. так що я б радив все  ж його слухатися, він вже набив собі неодну шишку. Теж йшов методом спроб і помилок, але все ж на критику нормально реагував

--- End quote ---

ваги незнаю но десь так само 20- 25 в мене він не весь з заліза а вилка сплав і я тільки потратив 1 цілу простого горніка раму і 1 поломану амортизаторного

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version