ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Мій Mustang 06

<< < (8/17) > >>

ігорко:
просто нашо наганяти неподобаэться то недивись дивись на то шо ти маэш якшо воно подобаэться

Pozitiff:
хлопці зжимається і працює то зовсім різні речі.. з точки зору прогресії підвіска спроектована абсолютно неправильно, пане майстер таке питання, підшипники в тій "підвісці" взагалі є??

A.F.C.:

--- Цитата: ігорко від 29.02.2012, 16:34:29 ---просто нашо наганяти неподобаэться то недивись дивись на то шо ти маэш якшо воно подобаэться

--- End quote ---
а нащо тоді показувати, якщо ви не вмієте сприйняти критики, прочому конструктивної???  Цей розділ якраз для того і є, щоб обговорювати наші ровери) Ви не ображайтесь, а спрйміть то як пораду. Вам великий плюс за бажання створити щось самостійно, але ваші старання марні з технічного погляду. 

ігорко:

--- Цитата: Pozitiff від 29.02.2012, 16:39:20 ---хлопці зжимається і працює то зовсім різні речі.. з точки зору прогресії підвіска спроектована абсолютно неправильно, пане майстер таке питання, підшипники в тій "підвісці" взагалі є??

--- End quote ---
там втулки ізпроектовано нормально проектував не я я просто зкопіровав

ігорко:

--- Цитата: A.F.C. від 29.02.2012, 17:17:16 --- а нащо тоді показувати, якщо ви не вмієте сприйняти критики, прочому конструктивної???  Цей розділ якраз для того і є, щоб обговорювати наші ровери) Ви не ображайтесь, а спрйміть то як пораду. Вам великий плюс за бажання створити щось самостійно, але ваші старання марні з технічного погляду.

--- End quote ---

чого так кажеш шо старання марні обгронтуй і я не слабий на голову шо буду купляв велик за 5 штук як я маю можливість зробити так як мені потрібно

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version